Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők/lányok mennyire jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok mennyire jön be a kicsit testesebb kondis srácok?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy láccik rajta, hogy gyúr de nem kockás a hasa és olyan 75-80kg körül van 175cm magas?
2011. aug. 9. 19:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

nekem tetszik ha foglalkozik a testével. de nem ez alapján választok párt.:)

16/L

2011. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Zuperapuka ***** válasza:

Nekem bejön!


28/F :D

2011. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Engem valamiért nagyon taszítanak :/

De tudtommal sokan odavannak értük, legalábbis nekem vannak ilyen ismerőseim és futnak utánuk a lányok.

2011. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2011. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
nagyon :)
2011. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
nekem igen,a barátom is ilyen..:) picit macis de mégis izmos:)
2011. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Az összkép a fontos.Persze megvan az ideálom,de mindenki egyedi,és ha valaki megtetszik,akkor az nekem úgy tökéletes,ahogy van.De ha már konkrét választ szeretnél:az általad leírtak még mindig tág kört takarnak,de nekem kb ez jön be.Úgy értem,hogy ne legyen rajta sújfelesleg,ne legyen vastag lába,karja,nekem a kockás has nem fontos,nem is tetszik az agyon kockásra kidolgozott,de legyen lapos,a mellizom,karizom inkább érdekel.Legyen arányos teste,ez az,ami leginkább megfog.A túlságosan kigyúrt pasik(főleg ha vékony is mellette)nem igazán jönnek be.De ez csak ideál,ez tetszik,viszont sosem ez alapján fogok magamnak párt választani.Ha valaki nem így néz ki,de megtetszik valamiért(amit az ember nem igazán tudatosan irányít)akkor nem fog érdekelni,nem azon fog múlni,hogy érdekel-e vagy elmegyek mellette...közhely,de igaz:nekem a kisugárzás a fontos.

22N

2011. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Foglalkozzon magával, de ne legyen rajta 100 kiló izom, szerintem az nagyon undorító mikor túlzásba viszik.
2011. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 GPM válasza:

imáááááádom =p~ hogyha nem kövér, nem is izompacsirta, hanem olyan husi:D hogy tudjon felkapni,mint egy pelyhet. :)


19/L

2011. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Majd teszek fel képet is.
2011. aug. 12. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!