Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Raboltak már ki? Hogyan...

Raboltak már ki? Hogyan védted meg magad?

Figyelt kérdés
Támadtak már meg utcán,sikátorban,és ha igen sikerült magatokat megvédeni?
2010. dec. 30. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Egyszer este bulibol hazafele menet egy c**ánycsávó belémkötött. Lökdösött, beszólogatott stb.

Orrbavertem egy egészséges parasztlengővel, nekiszédült az egyik kerítésnek. És ennyi volt. Rendőrség, semmi nemvolt.

2010. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 böiler ***** válasza:
63%

Igen. Nem tudom mikor, de volt régebben ingyen Alvin és a Mókusok koncert a Petőfi Csarnokban. Haverommal felmentünk, kicsit sokáig maradtunk, lekéstük a vonatokat. Na jó, legyünk lazák. Sétáljunk haza Érdre. Oké...

Mikor már 3 órája mentünk a Duna partján, egyszer megjelent 2 büdös cickány.

Kérdezték, hogy van-e cigink, mivel haverom akkor gyújtott rá, nem mondhattuk, hogy nektek nincs... Szóval nyújtja a dobozt, erre kivették a kezéből. Elindultak, erre haverom csak anyázott tovább. Megfordultak, kés elő, haverom még mindig anyázik... Alig tudtam elcipelni onnan... Ha férfias, ha nem, egy doboz cigiért nem kell nekem a balhé.

Amúgy ez még mázli volt, mivel volt nálunk pénz meg minden.


17/F

2010. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tőlem is "elkérték" a mobilomat és minden egyéb cuccomat ketten. Amikor azt mondtam, hogy nem, az egyik megütött, a másik hasba rúgott. Utóbbinak a lábát elkaptam, majd azt felemelve fellöktem, és elszaladtam. A másik azonban utolért, és kirúgta a lábamat. Ekkor megfenyegettek, hogy megkéselnek, ha nem adom oda a dolgaimat. A kés már elég indoknak tűnt, hogy inkább odaadjam a telefonomat.
2010. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Tőlem is értékeket kért a kis ny***orék. Azért lökdösött, stb. És szerintem kés is volt nála mert fele akkora volt mint én és mégis belém mert kötni...

2010. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyszer a barátnőmmel és a szüleivel estefelé már sötétben elmentem sétálni csak a faluba és mikor előre futottunk(saroknál vagyis nem láttak minket)belénkkötött egy ci*ány csak nálam volt telefon de muszály volt odaadni mer ott volt a kés a kezében szóval odaadtam belénkrúgott mi vissza rúgtunk ekkor odaértek a szülei és hát így elment de elvitte a telefonomat ami azért vicces mert már el volt romolva hívni nem lehetett vele csak ha a telefont hívták volna xD(durva volt)



L/10

2010. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!