Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ciki? Nem...

Szerintetek ez ciki? Nem szoktam ilyesmin rágódni de na.

Figyelt kérdés

Szóval..szilveszterkor egy oszt.társnőmnél leszek ún. "házibuliban" csak hogy kb 4-6an leszünk.Alig lesz buli inkább csak TV-ni fogunk,meg filmeket nézünk.Persze fenn maradunk sokáig meg minden.Meg lesz pezsgő(nem gyerek pezsgő) mondjuk más pia nem lesz..Szóval az lenne a kérdés hogy szerintetek ez ciki? (nem kérek oltásokat.csak megkérdeztem,mert páran már leszóltak hogy "milyen buliba mész?meg hogy milyen szar lesz! mert mindenki ilyen nagyon nagy buliba megy ahol 50en lesznek és mindenki be fog rúgni)

15/L


2010. dec. 30. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
De ciki. A nagyok részegre isszák magukat és egymás hányásában fetrengenek.
2010. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
cikinek nem ciki... csak hát mégis :) nekem ez kb 12 éves koromban volt :)
2010. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tudom.nekem tavaly sokkal jobb volt meg minden. csak most nem jött össze más. :( mert volt egy másik buli (ilyen részegedős stb) ahova szívesebben mentem volna. de a végén már nem volt kedvem..
2010. dec. 30. 16:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen ne akarj részegen fetrengeni valahol. Te még gyerek vagy!
2010. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. A korosztályod kényszeredetten kérdez hasonlókat általában minden "tiniciki"-kérdéskörben. "Ciki ha 15 évesen szűz vagyok?" pl. Semmi ilyesmi nem számít gáznak, a közösség, melynek a része vagy, valóban negatívan viszonyul hozzá, ha nem züllesz úgy, mint a többi. De kérdem én: mi jobb? Egy részeges, egymás hányásában fetrengős, mindenkivel lefekvős kirúgunk a hámból buli, vagy az, ha nyugisan, kellemesen jó társaságban eltöltötök egy estét?
2010. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem ciki... én is megyek a barátnőmhöz, és mi is kb. ezt csináljuk. :)


most az jobb, ha ennyi idősen egy diszkóba tök részegen összefogdossák?


13/L

2010. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:) még írhattok.

hát igen.egyeseknek most az a menő ha 15 évesen megdugják őket és minden 2. pasival összenyalnak..sajnálom..nekem nem ez a stílusom.

2010. dec. 30. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért ne lehetne egy ilyen összejövetel jó. Miért kell ahhoz beb.aszni, hogy valaki jól érezze magát?

Egyáltalán nem ciki, érezzétek jól magatokat, jó szórakozást :)

2010. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. dec. 30. 16:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy Activity feldobná a hangulatot.
2010. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!