Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen programokat lehet űzni...

Milyen programokat lehet űzni szilveszterkor?

Figyelt kérdés

mivel kiderült hogy arra amire menni akartunk arra nincs pénze ismerősömnek, és nem tudjuk hova menjünk ami ingyen is van és nagyon is jó :)


16 évesek vagyunk szal kb olyan programra gondoltam :D

jólenne ha nem jönnének olyan válaszok hogy "otthon kéne maradni gyerek pezsgőzni anyucival", köszönöm


lehetőleg délután 6-7 órától este 11-ig tartson vagy a kettő között valamikor


2010. dec. 30. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Süssetek malacot.
2010. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
xD és most honnan a rákból szedjek én malacot? :'D
2010. dec. 30. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem vicc, nagyobb áruházakban (Tesco, Auchan) lehet venni sütéshez előkészített kisebb malacot citrommal a szájában, befűszerezve meg minden.
2010. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen korban állandóan petárdáztam, ha tilos volt, ha nem, azzal ment el az egész szilveszter az utcán. Ha vannak piromán hajlamaitok, akkor tudom ezt ajánlani.:)
2010. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly (huszonévesek) Twisterestünk (igaz, kissé ittasan) meg Activityiztünk, s mikor mindezt meguntuk, beraktunk magyar népzenét (moldvait, Muzsikás együttest) és arra táncoltunk. amúgy még jó ötlet a karaoke, mert azt kortól függetlenül lehet élvezni (vagy szenvedni a másik hangjától xD). (KaraokeFun nevű programot érdemes letölteni hozzá, *.kfn fájlokat lehet felhasználni).
2010. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, megtaláltuk a nekünk megfelelőt :)

egy vizipipa a zöld teknős barlangjában és utána koncert :)

2010. dec. 30. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!