Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak szilveszterkor,...

Mit csináljak szilveszterkor, ha egyedül leszek?

Figyelt kérdés
Most először leszek egyedül szilveszterkor. Mit csináljak ?
2010. dec. 30. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel tanulni fogok, mivel 4-én vizsgázok. Ha olyan mázlista vagy, hogy nem kell, fogj egy üveg pezsgőt, pár sört, meg egy tucat dvd-t.
2010. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Hol laksz? Korod? Nemed? Gyere hozzám!
2010. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nekem is lesznek vizsgáim, pedig van itthon abszint.

17f(lassan 18) Budapest

2010. dec. 30. 20:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kajamaratont tartanék... összeütnék mindenféle kaját, húsokat, salátát, pudingot, gyümölcssalátát, sütiket... aztán csinálnék kapucsínót, teát, forró csokit, ha lenne piám, koktélokat :) Netről letöltenék mindenféle zenét minden egyes előadótól, akit ismerek, még akkor is, ha nem szeretem. Aztán felírnám őket cédére. Háttérképeket keresnék a gépemre, összeszedném, milyen filmeket szeretnék megnézni, letölteném őket. Benyomnék vmi zenét, táncolnék rá. Kiengednék a tengerimalacomat (jó, ilyenje nem mindenkinek van :) , és együtt buliznánk. Mivel fiú vagy, nem ajánlom, hogy szórakozásból csinálj magadnak emós sminket, bár ízlés dolga :D Ha senki nem lát... :D


Fognék egy marék magot, beletenném őket vízbe, és nézném, ahogy csíráznak. Ezt sokáig lehet csinálni.


Ha nem irtózol a gondolattól, kipakolhatod a szekrényedet, hogy aztán újrarendezd. Közben egy csomó régi dolgot lehet találni.


Elkezdenék szuahéliül tanulni, írnék egy novellát valami baromságról, aztán felraknám a netre. Keresnék egy vallásos honlapot, és úgy tennék, mintha közéjük tartoznék, és áhítatos hozzászólásokat írogatnék a fórumba.


Kipucolnám a meghajtóimat, minden dolgot kiírnék cédére vagy letörölnék.


Képeket ragasztanék fel a szekrényem ajtajára.


satöbbi...

2010. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:01


Látom te nem szoktál unatkozni :DD

2010. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Gyere át hozzám ha pesti vagy aztán berugunk :D

16F

2010. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Vegulis mit csinaltal?! :D
2015. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ha az emlékezetem nem csal, akkor megvártam a himnuszt, megettem a szaros virslimet, ittam két korty pezsgőt, aztán neteztem.

Az a kemény, hogy most is ezt fogom csinálni.

2015. dec. 30. 11:32
 9/14 anonim válasza:

Én a testvéremmel leszek,vadulunk gyerekpezsivel(:DDDD),megnézzük a tűzijátékot,koccintás éjfélkor,aztán olyan 4-5 fele elalszok,és valamikor délelőtt felkelek..:D

De amúgy miért kéne egyedül szilveszterezned?Menj el egyedül bulizni.

2015. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is itthon maradhatnék. Nincs kedvem elmenni. :(
2015. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!