Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kinek vannak olyan köcsög...

Kinek vannak olyan köcsög szülei hogy szilveszterkor sehova sem engedik csak itthon gubbaszt egyedül a nagymamival míg a csupán 2 évvel idősebb tesó csinálhat amit akar mehet ahova akar?

Figyelt kérdés

Mert én kb. iylenekkel rendelkezem sajnos....

15/F


2010. dec. 31. 16:13
 1/8 tetris ***** válasza:
60%

Amíg a szüleidet "köcsögnek" tartod, addig remélem nem is fognak elengedni sehova még jó ideig.

A két évvel idősebb tesó talán nem olyan korlátolt, mint te!

2010. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát de az basszus hogy soha a büdös életbe nem mozdulhatok ki a házból az milyen már?Most szünetbe se voltam sehol csak itthon döglöttem....Jade bocs elmentem orvoshoz fú de nagy élményvolt...De most gondolj bele tesód bulizik anyádék buliznak

csak te ülsz otthon fent a szobádban és nézel ki a fejedből.

2010. dec. 31. 18:01
 3/8 tetris ***** válasza:
79%
És a nagymami? Az neked semmi? Vele nem lehet tán jókat bulizni?
2011. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
pffff :S sajnállak nagyon..
2011. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem tiltják meg, apam egy s*ggfej és nincs beleszólása az életembe anyám meg nem tilt meg ilyen dolgokat mert rengeteget dolgozok és tanuok nem igazám szórakozok, úgyhogy ilyenkor állítólag buliznom kéne, de őszíntén semmi kedvem nincs egy csomo részeg eberrel jópofizni mert nekik feláll és meg akarnak dugni, ha nem engedem akkor hülyepi*sa vagyok, ha igen akkor meg büdösk*rva, ezért úgy kell előadnom magam, hogy mindenki boldog legyen és ússzam meg a dolgot... hidd el sokmindent nem hagysz ki, én a helyedben örülnék hogy van kifogásom és nem kell menjek sehova, bár szerintem most azt gondolod hogy milyen szívesen lennél a helyembe... élvezd a gyerekkorod és fogd fel pozitívan a dolgokat, ne vedd szívásnak a dolgot, próbáld kihasznáni az egyedüllétet, bár mindez nem túl nagy vigasz, jobbat nem tudok. szívesen cserélnék veled és ha minden áron az alkoholista bulira vágysz akkor nyugodj meg eljön az is nemsokára és még lesz elég időd kihasználni :) >:D< 18/L
2011. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező...igazán megértem a helyzetedet és igazán sajnállak de várj két évet és ha akkor sem engednek akkor az legyen a kifogás hogy a tesodat két évvel ezelött már mindenhova engedtég.és hogyha a szüleid nem akkora frájerek akkor elfognak engedni bulizni....
2012. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Unikornispata ***** válasza:
95%
Öhhm hát neked...A két évvel idősebb ma-holnap nagykorú,rajtad még ott lifeg az ált.isis ballagási tarisznya.
2018. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Unikornispata ***** válasza:
Az ötöst ki és miért pontozta le?Tökre igaza van.
2018. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!