Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Úgy érzem, jogosan nézem...

Úgy érzem, jogosan nézem magamat, magunkat többre, mint más népek. Ezek szerint árja nézeteket vallok, és felsőbbrendűségben hiszek?

Figyelt kérdés

Magyar vagyok. Az őseim megküzdöttek fél Európával, keresztes hadjáratokban harcoltak, törököt vertek, szabadságharcokban áldozták életüket, visszafoglalták az elrabolt területeket, a Kárpátokat védték.

Hiszem, és tudom, hogy Magyarország a miénk, és minden olyan emberé, aki tesz azért, hogy jobb legyen.


Az iskolában is vannak jobb, és rosszabb tanulók, az állatok között is van jobb, és roszabb jószág, két ugyanolyan fajtájú gyümölcs között is van külömbség.

Akkor mi ezzel a baj?


2010. dec. 30. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

és a magyar közül is van jobb és rosszabb.

Csak törekedj arra, hogy az előbbiek közé tartozzál, a többi enélkül üres melldöngetés.

2010. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 emlya ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak, én is szeretem a hazámat és hasonlóképpen érzek, mit Te (a kérdező), hiszen semmi baj nincs azzal, ha szereted a hazádat, cak ne nézz le másokat például a bőrzínűk miatt, mert ha ilyenért bántasz valakit, akkor csak minekt MAGYAROKAT járatsz le!!! És menőbb sem leszel. A magyarság szívből fakad!!!!
2010. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az árják egy nép, akiktől Hitler szerint a németek származtak. Ha magyar vagy, akkor árja biztos nem. Gondolom nácit akartál mondani, de ennyi alapján, amit mondasz, még az se vagy. Max. soviniszta és rasszista. De ha nem különbözteted meg hátrányosan a többi nemzetet és nem vonod kétségbe mások szabadsághoz, élethez való jogát csak azért, mert nem magyarok, akkor még az sem igazán.

Minden a hazájához kicsit is lojális ember a saját nemzetét tartja a legtöbbre. Ez egyszerű nacionalizmus. Ezzel még semmi baj nincsen.


"Az iskolában is vannak jobb, és rosszabb tanulók, az állatok között is van jobb, és roszabb jószág, két ugyanolyan fajtájú gyümölcs között is van külömbség.

Akkor mi ezzel a baj?"


Ezzel nincs baj.

Azzal van baj, ha a négyes tanulót kirúgatod az iskolából és kétségbe vonod a jogát a tanulásra, ha már ezt a példát alkalmazzuk.

De ez sem teljesen helytálló, mert a tantárgyak 99%-át puszta szorgalommal meg lehet tanulni ötösre, ha nagyon akarod, viszont a származásodon nem változtathatsz.

2010. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"és a magyar közül is van jobb és rosszabb.

Csak törekedj arra, hogy az előbbiek közé tartozzál, a többi enélkül üres melldöngetés."


Gratulálok a minden szócséplést nélkülöző, lényeget látó válaszodhoz!

2010. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!