Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerettek Pécsen lakni?...

Szerettek Pécsen lakni? Indokoljatok kérlek, és nemet és kort is írjatok.

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen is meg nem is. Szeretek itt élni, mert ezt szoktam meg, és igazából sok jó dolog van itt, főleg így, hogy már egyetemre járok, ilyen téren elég nagy a pezsgés, főleg suli időben. Viszont más szempontból nem szeretem. Pl. munkalehetőség nagyon nincs, és szolgáltatások terén sem állunk túl jól. Illetve ha vannak is szolgáltatások, nagyon kevesen hajlandóak az interneten is hirdetni, pedig manapság a fiatalok nagy része már ott keres mindent, de ott ezeket nem lehet megtalálni általában.
2010. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen szolgáltatásokra gondolsz?
2010. dec. 31. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármire, most konkrétan nem jut eszembe példa, de volt már olyan, hogy valamit kerestem, és azt vettem észre, hogy más városokban az interneten megtalálhatók az adott szolgáltatók elérhetőségei, Pécsen viszont nem. Aztán utólag kiderült, hogy pedig itt is vannak, csak netre nem teszik fel magukat. Ez szerintem némileg elmaradottság itt, valahogy nagyon nehezen haladnak a korral itt. Legalább is ilyen téren.
2010. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!