Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hűlt ki a barátságunk?

Miért hűlt ki a barátságunk?

Figyelt kérdés

A szóban fordó lánnyal gimnáziumban ismerkedtem meg és nagyon jóban voltunk, bár akkor is éreztem, hogy különböző jellemek vagyunk és munkába telik, hogy emiatt "kezdjek vele valamit". Aztán eljött a ballagás, mindketten mentünk tovább egyetemre. Ugyan abba a városba, de szépen lassan egyre kevesebbet találkoztunk, beszéltünk. Valahogy mindig sok volt a kínos csend köztünk.

Aztán mindkettőnknek lett egy komolyabb kapcsolata és amiatt egy ideig minden háttérbe szorult. Most már alig beszélünk, találkozni is nagyon ritkán. (De ez már nem a kapcsolatok kezdete miatti "minden percemet a párommal akarom tölteni" miatt)


Ha néha beszélünk is, akkor is távolságtartónak érzem. A gond az, hogy nem érzem magamban a késztetést, hogy leüljek és megbeszéljem vele. Pedig lehet, hogy évek múlva már bánnám.


Normális, hogy ilyen történik? Miért?


köszönöm a válaszokat


2011. szept. 17. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ráuntatok egymásra. Írtad, hogy nem érzel késztetést, hogy leülj vele beszélni. Amíg nem fog hiányozni, és nem látod be, hogy "szükséged van rá", addig max. erőltetetten fog menni a dolog:S Találkozz vele egyszer, menjetek egy olyan helyre, amit biztos mind a 2en szerettek (vagy szerettetek régen) és majd kiderül, hogy vétek volt eltávolodni, vagy tényleg nem érdemes barátkoznotok..:)

remélem azért újra jóba lesztek:)

2011. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

egyszer mindennek vége lessz!

fiú és lány közt nem létezik barátság...

Nekem is nem egy nővel kell ezt közölnöm akármennyire is jóban voltunk és akármilyen szép is volt...de köszönöm Én női barátra nem vagyok kiváncsi...felesleges időtöltés ha nem dugod meg vagy nem ápoltatod le magad vele...És nem csak hogy tök felesleges idő tőltés ,de még a komoly kapcsolatod is rámehet egy ilyen sz arért...

2011. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
azért hűlt ki mert levetted a rezsóról vagy mert nem mikróztad rendesen! :\ remélem tudtam segíteni
2011. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!