Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem utáljátok az embereket?...

Nem utáljátok az embereket? Nekem már nagyon elegem van belőlük!

Figyelt kérdés
ma is.. tömegy nyomor van a héven. felszál egy ollyan, de olyan pedofil pasi, hogy még a szeme sem ál jol le nem veszi rólam a tekintetét nyalja a száját közben, próbálom nem észrevenni, aztán befurakszik velem szemben ( mert én akkor épp ültem) egy pasas úgy 40 körül lehet.. szemüveges és azis elkezd simogatni a lábával állandóan néz és azaz undorító pedofil nézéssel én már nem bírom,, villamoson buszon akárhol és nem öltözök kihívóan. hosszu kabát, nadráűg, cszima, nem is festem magam, semmi.. a kedvencem mikor sietek és leszáll mindenki a végállomásánál és ott téblábolnak, andalognak előttem és nemtudok eléük menni villamosnál is.. elérném de az a sok b*zi ember miatt nemlehet, egyszerűen hihhetetlen miylen dühös tudok lenni és aki aznap hozzámszól .. fhu.. nem vagyok pszichoógiiai eset. meg mikor jönnek velem szemben az utcán iylen k*rvák és azt hiszik, hogy ők most nagyon menők, dede.. én ezt nem bírom.. (bocsi a helyesírási hibákért, kissé felhúztam magam)
2011. jan. 3. 15:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Költözz el Budapestről, amint lehet!
2011. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
Engem is nagyon fel tudnak húzni, meg ilyenkor a legrosszabb mikor sok birka nyomorog körülötted.
2011. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Kissé antiszoc vagy, az első két eset még megérthető, de az már túlzás, hogy valakit külső alapján ítélsz/utálsz.

Miért nem olvasol valamit utazás közben? Én minden járművön olvasok, ha nem, akkor mobilon játszom valamit, közben megy a zene. Kizárom a külvilágot teljesen. Bámuljanak, úgysem veszem észre.

2011. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem gyengén vagy paranoiás, meg antiszociális. Nem hiszem, hogy csak pedofilokkal, melegekkel, meg k*rvákkal találkozol. :)
2011. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%
Tényleg antiszoc vagy, költözz le vidékre és éld le az életed egy tanyán. Nem való a város neked.
2011. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

nem nem.. tehát itt a külsős résznél arról van szó

hogy a fekete derékig érő szögegyenes festett haj. a mélyen tetovált fekete szemöldök a szájkontúr a piercing a hatalmas műköröm a fényes szörmés kabát és az undorító fényes 10 centi tűsarkú csízma és fekete latex gatya.. na én ezektől vagyok ki, amúgy nem szokásom külső alapján ítéllkezni mások felett.

2011. jan. 3. 16:04
 7/24 Madmax12 válasza:
85%
És még szerencsés vagy,hogy nem vezetsz.Képzeld,hogy akkor hogy felhuznád magad az egésznapos barmokon,amiken én már csak nevetek.(HAHAHAHAHHAHA)
2011. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

"hogy a fekete derékig érő szögegyenes festett haj. a mélyen tetovált fekete szemöldök a szájkontúr a piercing a hatalmas műköröm a fényes szörmés kabát és az undorító fényes 10 centi tűsarkú csízma és fekete latex gatya."


"amúgy nem szokásom ítélkezni"


Ez elég nagy ellentmondás. Te keresed a többi emberben a hibát, mert az agresszív hajlamaidat nem tudod levezetni. Másokat pocskondiázol az öltözködésük miatt, bebeszéled magadnak, hogy mindenki téged bámul és téged akar fogdosni. Ezek az alaptünetei a szociális fóbiának. Ez egy nagyon súlyos betegség, ami kezeletlenül agorafóbiát is kiválthat, amikor már kimenni sem mersz a házból.

Pszichológus segítségével meg kell találni az okát, miért van ennyi harag benned.

Persze ezt most nevetségesnek találod, a legtöbb beteg sosem kér segítséget.

2011. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem direkt figyeled, hogy ki kattan rád... :S
2011. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
uramisten,, persze majd én is iylen 50-40 évesekkel akarok leálni,... 15 éves vagyok... és nem keresem, hanem egy kis térben azt hiszem ti is észrevennétek ha valaki feltűnően bámul nemdebár?. hát de.. és nem a rockereket utálom.. mint ahogy iylen szöügecses kabáttal illetted, hanem.. áhh mindegy bele sem kezdek.. úgy sem értenétek meg... aztán az is lehet h mind végig bennem van a hiba.. de csak ebben az ítélkezősdiben...
2011. jan. 3. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!