Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az osztályt...

Miért van az, hogy az osztálytársaimamal mindig próbálok közös programokat szervezni, vannak néha akik eljönnek, de engem sose hívnak sehova? Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, hogy az osztálytársaid antiszociálisak és amúgysem mennek sehova, és azért nem hívnak, mert nincs hova.

Nekem a csoporttársaimmal pl ez van, vagyunk 3-4-en akik eljárogatunk ide-oda és szoktuk hívni a többieket, van aki eljön, de minket nem hívnak, de tudom, h azért nem, mert otthon kukul mindegyik.

Vagy, ha tudod, hogy van valami program és oda nem hívtak, akkor szimplán parasztok. De sztem ne vedd a lelkedre, amíg neked megvan a baráti társaságod, és te meg tudod magadnak szervezni a programot, addig mindegy, hogy ők mit csinálnak, mert a legjobb buli úgyis ott lesz, ahol te vagy...

2011. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!