Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azok, akik orvosira járnak/jár...

Azok, akik orvosira járnak/jártak milyen tapasztalataik vannak? Nehéz volt bejutni?

Figyelt kérdés
és nagyon sokat tanultok??miről?(milyen témákban)ja és hány tantárgyatok van,mikor kell suliba mennetek stb.? és mik ezek a tárgyak?ha valaki nem jut be államilag támogatottra annak mennyit kell fizetnie?milyen egy vizsga?(bocsi hogy ennyit kérdezek,nem nagyon vagyok még tájékoztatott ebben...)
2011. jan. 6. 14:31
 1/6 A kérdező kommentje:
jaj, senki se tud semmit?:(
2011. jan. 7. 15:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Milcsi körüli összegek vannak a nem államin ..a fogorsvost tudom de gondolom a többi részlegen is hasonló lehet.Még szép hogy nehéz bejutni.teljesen függetlenüól attól mi akarsz lenni mindent vágnod kell elejétől a végéis részletekbe menően.Szerintem ha valaki ezt a szakmát választja nagyon nagy emberszeretetnek és hivatástudatnak kell lennie tekintve a hazai viszonyokat és hogy mennyit keres itt egy orvos..
2011. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia, hát orosihoz már előtte jól kell tanulnod, kiváló átlaggal kell rendelkezned, bioból emelt szinten érettségizni, kémiából v. fizikából is legalább középszinten, de én inkább az emeltet javaslom, mert mire te odaérsz na meg szükséged is lesz rá az egyetemen. ha ez megvan , szuper átlaggal felvesznek. milyen orvos akarsz lenni?
2011. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
őssejtkutató,vagy még nem igazán tudom,majd eldől.csak azt hallottam hogy ahhoz is orvosira kell menni.bioszt eleve emelt szinten tanulom,kémiát is,de abból inkább csak közipszintűzni szeretnék...igazából mennek,csak félek is kicsit.
2011. jan. 13. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában sztem külföldön lesz majd több esélyed.
2011. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen,úgy terveztem :)
2011. jan. 20. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!