Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktál zenét hallgatni...

Szoktál zenét hallgatni munkába/suliba menet-jövet?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért ?

Ha nem, miért nem ?


2011. jan. 6. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem. Elsősorban komolyzenét hallgatok és sajnos valamiért nagyon halk az összes felvétel, nem hallanám a metrón. Aztán az utcán is sokat számít, ha hallom, hogy mi történik körülöttem.

Valamint 20 perc alatt ott vagyok, arra a kis időre azért simán kibírom zene nélkül :D gondolkozom inkább.

2011. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig, mert különben még unalmasabb lenne az 1 órás út...
2011. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én mindig ki se bírnám anélkül
2011. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször hallgatok,mert 40perc a busz plussz 10perc séta,a buszon jobb ha nem hallom mit beszélnek/visitanak a gyerekek,orditoznak a nemfehérek...


ha meg kocsival megyünk akkor is kapcsolunk zenét (bár igy télen bepárásodik a dvd lejátszó,ezért elmarad sokszor)

2011. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

NEM

Mert szeretem hallani, mi történik körülöttem, meg ha látják, hogy a fülembe van a fülhallgató, simán utánam jöhetnének, hogy kiraboljanak. Ha nem látják a fülhallgatót, telefont a kezembe, nem fognak oda jönni kirabolni, vagy kisebb rá az esély!

2011. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hozzám még sosem jöttek oda kirabolni, pedig mindennap hallgatok zenét és ráadásul miskolci vagyok ( ez sokak számára egyenlő a gettóval, ezért írtam le).

AMúgy természetesen, este, vagy ha kihalt útszakaszon megyek,a kkor nem hallgatom a zenét.

2011. jan. 6. 17:12
 7/16 anonim válasza:
Naponta 2x1 órát buszozok, akkor létszükséglet. :) Reggel nem vagyok olyan állapotban, hogy kommunikáljak, délutánra meg már eléggé elfáradok, akkor meg már azért nincs erőm és hangulatom hozzá. Ez persze az utazás, utána maximum az 5-10 perces iskolába menet idején akkor, ha nagyon kell, hogy valami felébresszen.
2011. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Igen, szoktam. Ha pl.: buszon vagyok, vagy sétálok mert megyek valahova. Akár utcán is.. Nem félek. Olyan zene mániás vagyok, hogy az még ha megtámadnának, az erőt is adna. =P
2011. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nem, mert közel lakok a sulihoz és mire sikerülne előkotorásznom plusz be is kapcsolnom az MP4et, már az út felénél járnék. egyébként is sietnem kell (sokszor késésben vagyok), figyelnem kell a csúszós útra, plusz ezernyi apró dologra, a zene meg csak elvenné a figyelmem.

haza felé értelemszerűen már nem kell sietnem, de akkor meg általában barátaimmal futok össze és út közben inkább rájuk figyelek mintsem a zenére.

2011. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Azért nem, mert metróval utazok, és nem hallok lósz*rt se a zenéből.

(Ha maximumra felhangosítom akkor hallom, de megfájdul tőle a fejem.)

2011. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!