Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » (Főleg) azokhoz szól a kérdése...

(Főleg) azokhoz szól a kérdésem, akik nehezen oldódnak fel társaságban. Mit csináltok egy vadidegen társaságban, ha nem akartok egész végig hallgatni?

Figyelt kérdés

Holnap megyek egy nagyobb társasággal kirándulni. Nehezen oldódok fel idegenek között, és nem akarok egész nap kuka lenni...

A korosztály kb. 35-45 év, és csak 1 személyt ismerek.

Tudnátok adni valami tanácsot, hogy hogyan oldódjak majd fel?

19/l


2011. márc. 12. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kirándulás pont az, ahol sokkal könnyebb feloldódni, mert van mit csinálnotok. De ami sokat segíthet: vigyél játékokat, amivel játszhattok. Elég hideg van még, szóval ne kártyát vigyél, hanem mondjuk labdát, és pihenőkor focizhattok vagy kidobózhattok, az eléggé feloldja a társaságot :)
2011. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Néhány feles indulás előtt.
2011. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A játékos ötlet sajnos nem jó, mert ez inkább olyan túra lesz, amin nem állunk meg, max. talán csak 1-2 fotó erejéig...

A felestől pedig nem hiszem, hogy jobb lenne. :)

2011. márc. 12. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el jobb. :D Pár feles, és nincs olyan téma amihez ne tudnám majd hozzászólni.
2011. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne állnátok meg? Teljesítménytúra? Mert akkor amúgy se nagyon lesz erőtök beszélgetni :D

A feles szerintem se jó, engem pl. még szótlanabbá tesz.

De fenntartom, hogy a játékok jók. Akkor szedj össze pár ötletet, amit tudtok útközben játszani, szólánc és rokonai. Vagy most olvastam minikrimiket, néhány ilyet keress és vigyél magaddal, fel lehet adni a többieknek, ezt tuti szeretni fogják :)

2011. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én már túl nehezen oldódok fel szóval nem biztos hogy tőlem vársz választ , de pár feles tényleg rengeteget tud segíteni , vagy beveszek előtte nyugtatót (a kettő kombinációja viszont tilos !)

ezen kívül más rajtam nem segít de gondolom te nem vagy azért ennyire félénk

2011. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Majd alakul, nyugi nem kell túlspilázni a dolgokat!:) Nem hiszem, hogy olyan témákat érintetnétek amikhez nem tudnál hozzászólni. Egyébként egy kirándulás során biztos jó lesz a hangulat:))


L/19

2011. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem teljesítménytúra, de elég hosszú az út, és sötétedés előtt akarunk visszaérni, mert vannak közöttünk olyanok, akik elég messziről jöttek :)

Megpróbálok majd valamilyen szóban játszható játékokat bedobni, ha lesz hozzá merszem. :)

Most eléggé izgulok, mindjárt indulok, viszont a felest inkább kihagynám. :D

Köszi a válaszokat! :)

2011. márc. 13. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!