Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem hívtak meg osztálytalálkoz...

Nem hívtak meg osztálytalálkozóra. Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Nem hivatalos osztálytalálkozó, de annak van elnevezve. 2 éves. Szerintem csak elit találkozó, bár olyanokat is meghívtak, akik egyáltalán nem voltak az osztály nagymenői, stb. A kapcsolatom az osztályommal elég gázos volt, a "nagymenők" sértegettek és beszólogattak több éven keresztül, a többiekkel jó vagy semleges volt a kapcsolat, csak pár személlyel voltam igazán jóba, azokkal most is tartom a kapcsolatot meg egy suliba járunk. De a meghívót a "nagymenők" küldték ki, de nekem nem küldtek... Nem tudom hogy reagáljak, nem ismerőseim fészbukon, a nagymenők, vagy inkább képmutatók közül csak kettő, akiknek tudnék valahogy "jelezni" vagy "megköszönni", a többieket töröltem. Szeretnék nekik írni valami utalást erre az egészre. A sulis éveim alatt mindig csak hallgattam és tűrtem, de én ezt már nem tudom szónélkül hagyni :@ Mi az, hogy nem hívnak el? Még ha nem is mentem volna el, meg kell hívni... Elvégre aki kiküldte nemvolt olyan rossz vele a kapcsolatom, látszatra. Képmutatás volt 1000rel, de lényegében ő is a nagymenők bandájában van. Ti hogy reagálnátok? Tömör, lényegretörő, és hatásos akarok lenni, ha írnék nekik, vagy pedig statusnak kiírnék valami szöveget. Válaszokat köszi :s
2011. jan. 7. 23:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és az a pár képmutató kis senki még lájkolgat is fészbukon, és ha találkozunk pl élőben akkor mosolyognak meg jaj de rég láttuk egymást jajdejó stb.
2011. jan. 7. 23:42
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán ráirnék a fészbukon, hogy akkor ez osztálytalálkozó, mert akkor te is mész, vagy csak bizonyos válogatott emberek találkozója, mert akkor meg ne hivják osztálytalálkozónak. Aztán majd válaszol valamit... Aztán ezt majd látják a többiek is, akik neki ismerősnek vannak jelölve...
2011. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bosszúgól nem mennék el. :-)
2011. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
azaz bosszúból - de jó az így is... :-D
2011. jan. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát biztoshogy nem megyek el... írtózom tőlük, pár embert kivéve.
2011. jan. 7. 23:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzeted, csak engem spec meghívtak és marhára nem akartam elmenni. de elmentem, h a képükbe dörgöljem milyen jól megy a suli.

A helyedben ÉN kiírnám, h van osztálytali, de szerencsére nem hívtak meg, mert nem lett volna kedvem a sok gyíkarcnak színészkedni, hogy kedvelem őket. Bár nálunk annyira nem ment a képmutatás, szóval lehet Neked nem stílusos.

Esetleg: "Ma egy jó nagy butaságot hallottam. Még hogy osztálytalálkozónk lesz két év után... Nem értem miért jönnek ezzel, ha pl. engem sem hívtak meg, hisz akkor az nem az" bár én nem finomkodnék, ha ennyire fáj...

2011. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont hacsak 2 percre de elmennék avval a szöveggel,hogy "hééé! Én nem kaptam meghívót4 Gondolom elakartatok hívni csak elfelejtették elküldeni...NA de mennem kell mert nincs annyi nyálam amit rátok köphetnék,és jobb dolgom is van.."
2011. jan. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Útállod őket, úgysem mennél el.

Ha akármilyen módon felelősségre vonod őket, csak magadat alázod meg.

Ne érdekeljen.

2011. jan. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaajj, nálunk meg osztálybulit tartottak(értitek, "osztály"), de a meghívás csak néhány bizonyos embernek szólt, így akadtunk páran, akik nem, hogy nem lettek meghívva, nem is tudtunk róla, hogy volt ilyen, mindaddig, amíg egyik haverom nem látta másoknál a képeket róla a faszbúkon(én nem vagyok fönt rajta). Hát igen, igen, jó osztály nagyon...bár nem is bánom én, hogy nem hívtak, de azért meglátszik, hogy csinálják a dolgokat...
2011. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
engem meghívtak sajnos, de azonnal visszautasítottam:D.
2011. jan. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!