Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmenjek az osztálytalálkozóra?

Elmenjek az osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva lesz a gimnáziumos osztálytalálkozónk, mostanra sikerült leszervezni. Alapjába véve legtöbb emberrel jól elvoltam, de akadt kettő, akik állandóan a véremet szívták. Mivel nem volt "pasim" elterjesztették rólam, hogy leszbikus vagyok, meg más baromságokat is, és ez elkísért egyetemi éveim alatt is-mikor már több éves hetero párkapcsolatom volt-,mert ott is voltak haverjaik.


Az egyikük egy alkholista, nagyképű srác, közösségi oldalon is beszólt, a találkozót szervező csoportban. Én nem reagáltam rá, abban a hiszemben voltam, hogy az emberek változhatnak, de úgy látszik nem.


Ti elmennétek?


válaszokat előre is köszi!


2011. szept. 29. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha ilyen sz*rháziak is ott lesznek tuti,hogy én nem mennék.

Talán 10 év múlva akkor már meg jön az eszük.

2011. szept. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

elmennék, mi az hogy!


Ha nem számolsz le végre ezzel a teherrel, elkísér majd egész életedben.


Szembe kell nézni ezekkel a dolgokkal.

2011. szept. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

08:26

mekkora egy szánalmas gyökér vagy.


Kérdező: Én elmennék a helyedben csak azért is. Mitől félsz?

Alkoholista majmoktól.

2011. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Szia!Nemrég én is feltettem egy hasonló kérdést,hogy udvariatlanság lenne-e,ha nem mennék el.Engem is folyton cseszegettek,sok rosszat kaptam,pedig mindig segítőkész voltam.Nekem azt tanácsolták,hogy ne menjek el.És nem is fogok.Egyik baromra sem vagyok kíváncsi,pedig nagyon szeretnék bosszút állni a sérelmekért,amiket nem tudtam feldolgozni.Szerintem te se menj el,majd valamikor évek múlva,hátha addig ezek az emberek növesztenek gerincet.
2011. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Naná, hogy elmennék.

És ha beszólnak, visszaszólnék, hogy "Azt hittem, felnőttetek. Pont annyi időtök volt rá, mint nekem." De csak ennyit, a továbbiakban lesz*rnám mindegyiket, akármit is mond. Beszélgetnék a normálisakkal.

2011. szept. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék el!

Nekünk tavaly lett volna osztálytalálkozó ( általános ), nincsenek jó emlékeim. Amikor megkaptam a meghívót nem válaszoltam rá!

Szó szerint utáltam abba az osztályba járni.

Utcán ha látjuk egymást köszönünk és ennyi.

Öszintén szólva nem érdekel kivel mi történt az elmúlt években.

2011. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

08:38


Azért mert nem értesz egyet még nem kell rögtön sértegetni.

Én ezt csinálnám a helyében. Szóval bekaphatod a legyet egy tevétől....

2011. szept. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt mar tudjuk, hogy 2 gyerek miatt nem mennel el.


Es a tobbiek miatt?

2011. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én mindenképp elmennék és ha hozzám szólnának jól leoltanám őket...ha nem mész el, az olyan, mintha megfutamodnál.

akikkel meg jóban voltál örülni fogna neked.

2011. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Pár ember érdekel végül is, velük osztálytalálkozón kívül nem tudnék találkozni-valamelyik csak ezért utazik ide külföldről pár napra.

2011. szept. 29. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!