Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek így...

Szerintetek elmenjek így osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
Valójában nem voltak igazi barátaim az osztályban, csak ilyen felszínes barátságok, beszéltünk, ha együtt voltunk, de sulin kívül nem találkoztunk. És mióta elballagtunk, nem is tartottam velük a kapcsolatot, csak az egyik lánnyal váltottam pár levelet (amúgy velem együtt 5 lány volt az osztályban, és kb 20 fiú) a fiúkkal nem igazán voltam barátságban, max 1-2vel ilyen beszélőviszonyban, de velük se tartottam a kapcsolatot. Ja és a barátom is osztálytársam volt, és mikor megkérdezte, hogy megyek-e az osztálytalálkozóra, azt mondtam, hogy nincs túl sok kedvem bájologni nekik, hisz amúgy egyikükkel sem vagyok túl jóba, erre azt mondta a barátom h milyen bunkó vagyok és hogy nem is szól hozzám (eddig is volt már pár találkozó, azokra sem mentem el, mert akkor is így éreztem) szóval úgy érzem, a rajtam kívül lévő 4 lány tökéletesen jól megvan nélkülem, én mint 5. valahogy már nem férek oda (mert 2-2 majdhogynem legjobb barátnők, de egymással is jóban vannak). És a barátommal emiatt összevesztem, így meg pláne nincs kedvem menni most... de az is igaz, hogy mivel az eddigiekre nem mentem el, már illene elmennem, de így ilyen körülmények között inkább elmennék egy gyökérkezelésre... és az is rosszul esik, hogy nem érti meg a barátom, hogy így nincs kedvem odamenni, hogy valószínűleg csak ülni fogok és hallgatni a többieket (suliban is nagyjából ez volt, de akkor még úgy-ahogy kibírtam, hisz muszáj volt) mit tegyek?:/
2011. aug. 4. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, ha épp ráérsz, az nem áll semmiből. Ha szarul fogod érezni magad, azt a barátod is látja és többet nem fog erősködni, hogy menj és belátja, hogy igazad volt. De még az is lehet, hogy kellemesen csalódsz és egy jót beszélgettek a régi oszt.társaiddal.
2011. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok. :DD

Én is gondolkozom hogy elmenjek-e...de a kérdésre válaszolva, szerintem pro-kontra mérlegeld, hogy miért lenne, és miért nem lenne érdemes menned. :) Amelyik oldal túlsúlyban van, aszerint dönts. :)

2011. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

az a gond, hogy én eléggé visszahúzódó és félénk vagyok, és olyanok társaságában, akik nem a barátaim, nem érzem jól magam, nem tudok felszabadulni... persze anno a suliban jól eltudtam játszani, hogy jól érzem magam, bár akkor még az egyik lánnyal egész jóban is voltam, de azóta vele se beszéltem... és így tökre úgy érzem, hogy felesleges vagyok oda, úgy sem hiányoznék senkinek:/ viszont ha elmegyek, akkor lehet, hogy a barátom még mindig nem fog velem szóbaállni, és akkor ismét mindenki arról fog beszélni, hogy mi van velünk, azt meg kifejezetten utálom...

2011. aug. 4. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Én se tartom a volt osztálytársaimmal a kapcsolatot de ha lesz osztálytalálkozó akkor azért elmegyek.
2011. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló nálam is a helyzet, azzal kiegészítve, hogy 4év alatt teljesen gallyra vágták az önbecsülésem, kiközösítettek, megaláztak stb. De én elmennék, bár 5000ft-ot sajnálok rá és a szombat déli időpont is elég lehetetlen, de ha nem lesz éppen órám akkor elmegyek.

Ha érdekel mi van a többiekkel és ráérsz akkor menj el.

2011. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!