Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azért nem jelölnek be face-en...

Azért nem jelölnek be face-en mert túl kevés ismerősöm van?

Figyelt kérdés

Hogy pontosítsam és megmagyarázzam a kérdést:nos nekem elég sok ismerősöm van-a valódi életben.Face-en viszont csak egyszámjegyű.Én úgy vagyok vele hogy nem keresgetek csak visszajelölgetnék, csakhát ugye azok se tolonganak.Olyanok se jelölnek be akik nap mint nap rajta lógnak,mitőbb rokonaimat is ismerik ésatöbbi.

A válaszok ez esetben azok lennének"jelöld hát be te nyilván visszajelölnek".Csakhogy engem nem ez a kérdés foglalkoztat.Arra vagyok kiváncsi hogy a többi felhasználó kiváltképp a lányok azért nem jelölnek vajon be mert attól tartanak hogyha engem mint csekély ismerőssel rendelkező valakit bejelölnek akkor én azt hinném hogy bejövök nekik és rájuknyomulnék(azaz többet gondolnék az eset mögé)?Mert ugye 200körüli ismerősnél 1 személy ide vagy oda lényegtelen de 10 alatt már rejtett üzenettel bír?


2011. jan. 8. 22:31
 1/9 anonim válasza:

hát szerintem ilyen dolgokon ne törd magad, nincs értelem!nem mind1 hogy be jelöl vagy nem? és ha egy jó tanácsot elfogadsz akkor ne foglalkozz más véleményével:)

én mondjuk amúgy is hülyeségnek tartom ezt a facebookon való életet! én ezért fent sem vagyok!

2011. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
58%
kit érdekel hány ismerősöd van? nem futott még át a csökkent IQ-jú agyadon, h lehet azért nem jelölnek, mert nem is ismernek?
2011. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem a fő kérdésre kaptam választ de kösz hogy legalább reagáltatok
2011. jan. 8. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem h azért nem jelölnek be,mert félnek, h rájuk nyomulnál.szerintem mivel ilyen kevés ismerősöd van,nem az elsők közt dob ki téged a kereső mint lehetséges ismerőst.


amúgy a kérdésedből nekem is úgy tűnik, h neked fontos ez a "kinek hány ismerőse van "téma.ha ismersz valakit és kíváncsi vagy rá, jelöld be.nem kell ebből ekkora ügyet csinálni szerintem

20/L

2011. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
éppen hogy nem fontos mert akkor jelölgetném őket én.Csupán más fejével próbálok gondolkozni.A kérdés lényege nem is feltétlenül az én személyemhez kötődik.Adott a szituáció 2-3 hetente összefutsz valakivel,akkor beszélsz is vele hosszan azaz ismered,mitőbb jóban vagy vele.Tegyük fel megtalálod a profilját és látod hogy mittudom én van 8 ismerőse.Megfordulna ez a fejedbe hogy"hát mégsem egy utált fazonról van szó,lehet hogy a legbelsőbb körrel tart csak kapcsolatot.egyelőre inkább nem jelölöm be mert annyira azért nem vagyunk jóban hogy benne legyek az első tízben de ha már 100 körül lesz bejelölöm mert az már nem feltűnő"
2011. jan. 8. 23:08
 6/9 anonim válasza:

Igen, elképzelhető, hogy ez van amit gondolsz.

Jelölj be 50 embert egy alkalommal, és ha utána többen jelölnek be téged, akkor így volt.

2011. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
mi ez? facebook = az élettel lassan..beszarok sok tini ezen a szaron lóg , de még a tinik sem kizártak..
2011. jan. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem jelölnek be, mert nem dugtál még velük.
2011. jan. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha több az ismerősöd, akkor több az esély is rá, hogy látja más is a profilod, ennyi az egész. -.-' Majd biztos amiatt nem jelölök be valakit, mert 8 ismerőse van. De örülök, hogy neked ez a legnagyobb problémád. :)
2011. jan. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!