Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szenvedtetek már azért, mert...

Szenvedtetek már azért, mert nem tudtatok valakit elfelejteni, azért mert optimistán áltál a dologhoz?

Figyelt kérdés
Adott valaki, akit nagyon megkedveltél, elmondása szerint Ő is téged, de a viselkedése nem ezt mutatja? Mit tennél?
2011. jan. 9. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyíltan megmondtam neki, hogy nekem te kellesz szőröstül-bőröstül. Azóta egy szót sem beszéltünk, úgyhogy megoldódott a kérdés. :-) Ennyire egyszerű. Ha nem akar, akkor évekig is mondogathatja, hogy ,,de kedvellek, hidd el", és mégsem fog történni semmi. Úgyhogy ne húzd az időt. Ha nem történik semmi, nem lép, nem szeretne közelebb kerülni hozzád, akkor nem akar semmit. Eldüntheted, hogy neked ez elég-e. Ha igen, maradj. Ha nem, lépj le, hagyd a fenébe. A döntés a tiéd.
2011. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, hogy megkedveltem valakit, o is mondta, sot azt is, hogy szeret es amikor konkretan szerettem volna kapcsolatot (mert en komoly szandekkal kerestem, ezt o is tudta), akkor furcsa lett a reakcioja, azt ereztem, hogy megvaltozott. Utana eltunt. Aggodtam miatta. Par honap mulva megtalaltam az adatlapjat egy kozossegi oldalon. Irtam neki. Nem irt vissza. Egyszer egy kozos ismeroson keresztul irtam. Akkor irt vissza, hogy alljak le, o nem akar semmit. Ennyi volt az uzenet. Utalom az ilyen embereket. Miert nem lehet ezt megmondani? Gyava alak es nem erdemel meg, aki nem mondja ki oszinten az erzeseit neked! Kerdezz ra, ha nem vagy biztos az erzeseiben. En anno olyan biztos voltam, mert 5 honapig nagyon kedves volt, es utana 1 nap alatt valtozott meg. Gondolom, hogy sosem gondolta komolyan, csak szorakozott, utana meg talalt uj szemelyt, akivel ugyanezt eljatszhatja. Ra kell kerdezni! Az alatt mit ertesz, hogy a viselkedese nem azt mutatja, hogy kedvel? 1. ha elejetol fogva ilyen, akkor o valoszinuleg ilyen szemelyisegu - hogy nehezen mutatja ki az erzelmeit vagy akar durva is. 2. ha megvaltozott az elmult idoben, akkor valoszinuleg az erzesei valtoztak meg irantad. Akkor felejtos.
2011. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A férfiak gyávák, főleg ha komoly érzelmekről és kapcsolatról van szó. Szórakozni szeretnek, beszélgetni, viccelődni,tenni a szépet valakinek kötöttségek nélkül vagy csak flörtölgetni. Ha már akarsz valamit tőlük komolyabban, az elrisztja őket. És lehet, hogy különben sem vagy az esetük. Csak ezt nem mondják meg nyíltan, mert az mégiscsak jólesik mindenkinek, ha van kivel beszélgetni, ha van közönségük.


Ennyi. Szerintem ettől nem rossz emberek, nem is feltétlenül jelenti az, hogy szándékosan játszadoznak velünk, mert sokszor ez bennük nem is tudatosul. Nekünk viszont nem árt felismernünk, hogy ők ilyenek. És akkor talán nem várakozunk évekig feleslegesen, hanem keresünk olyat, aki valóban minket akar és meg is felel az elvárásainknak. (Az biztos, hogy nem könnyű... :-/)


Amúgy, ha annyit mond, hogy kedvel, akkor azt értsd is úgy. Kedvel, de semmi több. És ezt is lehet értékelni, de nem érdemes többet várni tőle. És nem szebad belemenni abba, hogy ha esetleg nőhiánya van, akkor azt veled pótolja, mert az csúnya kihasználás...

2011. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!