Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz és nehéz,...

Miért ilyen rossz és nehéz, elfelejteni a régi osztálytársakat és nehéz a beilleszkedés a másik suliba?

Figyelt kérdés

mostis a 8.os képeket nézegetem amiket a barátnöimmel csináltunk...egyszerüen nem tudok beletörödni hogy már nem velük vagyok egy suliba-osztályba :((((

sirtam is már sokszor,és ha egy lassabb szám van akkor is és eszembe jutnak egyböl...


a mostani osztályba nem tudok beilleszkedni nem tudok feloldodni pedig nagyon jo kedélyü kedves lány vagyok...

mit csináljak???

:((((((((


2009. márc. 9. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel én is így voltam -16 éve - ez teljesen normális h egy jól összeszokott csapatot nehéz feladni. Mondjuk nem is kell, a régi haverokkal bármikor összejárhatsz, mi mindig találkoztunk gimis korunkban is. De amikor a gimiben eltelt pár hónap és lettek barátaim akkor már minden rendben volt. Neked is azt ajánlom ismerkedj. Találj igazi szövetségesre. És könnyen belerázódsz az új környezetbe. Nekem most például - annak ellenére h túl vagyok egy egyetemen- a gimis barátaim hiányoznak, mert a 2 gyerekem miatt kevés idő van összejárni, pedig érettségi után hatalmas bulikat rendeztünk nyaranta. Szóval ne a múlton nosztalgiázz, hanem keress új barátokat!
2009. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

:(

tényleg rossz az olyan.

én is bementem első napokban, nagyon nagyon rosz volt, mindenki ismert mindenkit, első évemben többet sírtam mint odaáig..

egyik nap a könyvtárban találkoztam egy sráccal, aki kérdezte, hogy tetszik a suli, hümmögtem vmit, ő mondta nekem, hogy a legtöbben így vannak a dologgal, első pocsék, második picit jobb, a harmadik-negyedik csoddáás.

hááát, második, eltelt idáig, dehmm, remélem lesz jobbis, ha már ennyire ide vágytam:DD

noez én voltam, de arra akartam kilyukadni, hogy jobb biztos lesz még.


találkozz sokat a régiekkel, mesélj el nekik mindent, levelezzetek, msnezzetek, mozizzatok és teázzatok sokat, nekem is annyit lendített a kedvemen a tudat, h délután látom őket.. meg az is, h őnekik se fenékig tejfel, hidd el, nekik is nehéz, asszem mindenkinek :(


az új suliban pedig szerintem, ha most az osztályban nem találsz vki igazán szimpatikusat - ha látsz menj oda beszélgetni hozzá, hozzájuk mindenképp! - barátkozhatsz iskolában egyáltalán, bár ez nekem mondjuk úgy idén sikerült maximum...

de tényleg tudnak olyan aranyos lányok-fiúk lenni más évfolyamon, osztályokban is, egyszer biztos, hogy belefutsz valakibe, akivel jóket lehet beszélgetni.

meg ám van h a fiúk sokkal jobb fejek mint a lányok, sztem simán jobban is jársz, ha velük barátkozol.


fel a fejjel, jobbleszezmég:)

2009. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!