Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most ballagtunk, és nem tudom...

Most ballagtunk, és nem tudom elfelejteni az osztályt, nem is az a célom, de hogyan enyhíthetnék a fájdalmon?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 20:02
 1/7 anonim válasza:
Üdv! Ha tovább mész nemtom hogy általánosból ballagtál v középsuli akkor gondolj arra hogy lessz új osztályod ugyanugy össze fogsz barátkozni majd meg új környezet szerintem az azért jó. 14/F (Énis most ballagtam)
2010. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
miért kéne elfelejteni őket ?
2010. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most megyek középsuliba,de nagyon bejön a volt osztályomból egy srác:(
2010. jún. 24. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Én örülök,h megszabadultam tőlük >.<
2010. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is örülök hogy megszabadultam tőlük...


jah és ha ennyire úgy érzed, hogy hiányzik valami belőled, akkor úgyis meg fogod találni a beléd illő partnert...

2010. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most még így érzel,de jövőre meg fog változni teljesen a véleményed,ez tuti!:)Mindenkinél így van.A középiskolai barátságok,szerelmek,kapcsolatok sokkal jobbak és erősebbek mint az általános sulis.A középiskola 4-5 éve is sokkal izgalmasabb lesz,és érdekesebb mint az általános 8 éve együtt véve.Gondolom mész majd gólyatáborba is,az is egy nagy buli lesz ám,nem kell félni,hiszen mindenki izgul egy kicsit!:)Én tavaly ballagtam,akkor örültem hogy megszabadulhattam az osztálytársaimtól,és az iskolától,aztán év elején nem az votl amire számítottam középsuliban.De ezt én csesztem el.Most év végén ezerszer jobb lett,nagyon jól érzem magam,sok mindenkivel összebarátkoztam,nagyon szuper osztályom és sztáylfőnököm van,szinte már várom a szeptembert.na,jó azt azért nem,de tényleg nagyon nagyon jól érzem most magam a suliban!:))Biztos veled is így lesz majd,a középiskola feledtetni fogja majd az általánost,ezt garantálom!Addig is pedig élvezd ki a nyarat,és a semmitvést,mert jövőre nehéz,de nagyon izgalmas éved lesz:)Olvass sokat,napozz,strandolj,járj el a barátaiddal bulizni,és nézd a VB-t feltétlenül!:)

Sok szerencsét kívánok neked jövőree!:)

16/L

2010. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
gyere össze a sráccal, kurasd meg vele magad és ennyi... :D
2010. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!