Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátság. Ti minden helyzetben...

Barátság. Ti minden helyzetben kiálltok a barátotokért?

Figyelt kérdés
Mindig a barátotok mellett álltok? Az az igaz barátság nem, ha a barátom támogat mindenben? Vagy rosszul gondolom?
2011. jan. 16. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy igaz barát mellett mindig ki kell állni. Számomra ez az egyik legfontosabb egy barátságban. Amikor csak tudok én is kiállok a legjobb barátaim mellett.
2011. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Persze van amikor tudjuk, hogy nem a barátunknak van igaza. Ezt meg kell próbálni a tudtára hozni, de együttérzőnek kell maradni.
2011. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az igazi barát mindig az ember mellett áll, de ez nem azt jelenti, hogy mindenben támogatja is. Attól barát, hogy nyíltan megmondhatja bántás vagy sértődés nélkül, ha kívülről látja, hogy valami nagy hülyeséget csinálunk.
2011. jan. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!