Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen cikis...

Mit tennétek ilyen cikis helyzetben?

Figyelt kérdés

Lányok mit tennétek az én helyemben? Pasimhoz már régóta járok el és most előfordult, hogy elmentem pisilni és össze volt kakilva a slozi... úgy nem hagyhattam, mert még azt hinnék én voltam, tehát letisztítottam, de akkor meg nyilván rájöttek, hogy észre vettem...

Mivel ketten élnek az apjával (válás miatt) ezért nem tudhatom, ki volt... de már előre félek.


Mit tegyek, ha máskor is ilyen lesz? Mással is történt már ilyen vagy csak nekem van ekkora szerencsém? Komolyan ilyen kulturálatlanok lennének a pasik??


2011. szept. 23. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, ez alapvető lenne, hogy mindenki eltakarítja a saját végtermékét. Ha megint úgy találod, akkor hívd fel rá a figyelmét, és közöld vele, hogy más is használná esetleg azt a wc-t.
2011. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megmondanám viccesen a páromnak, hogy a WC-kefe használata díjtalan :)
2011. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!