Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az igazság a westbalkános...

Mi az igazság a westbalkános üggyel? Késelés vagy nem? Mik az érvek ez és az mellett?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 21:59
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
52%

[link]

Ezt érdemes olvasni meg ha van face-d akkor ez:

[link]

Bár itt sok a pletyka.

2011. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
68%
majd a boncolás után kiderül
2011. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim válasza:
51%
Pár ezer ember látta, hogy megkéselték, és mind a pár ezer ember fogta a csaj kezét. Szóval tuti késelés...
2011. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sosem tudjuk meg. én még ez a korosztály vagyok (19) és így elég sok ismerősöm volt ott, vagy az ő barátaik és mindenki mást mond. A késelést mind mondták, meg a cigókat, de abban eltért a vélemény, hogy hány embert késeltek meg és hányat tapostak agyon. Volt egy olyan verzió is, hogy az egyiket kilökték az ablakon. A halottak számában sem egyezett a vélemény, volt 3, 4 és 5 is.
2011. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
85%
Az egyik barátom kint volt és azt mondta, hogy késelés volt. Részletesen nem írom le, mert még a végén törlik itt is a hozzászólásokat.
2011. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
70%

"És a pletyka, ha egyszer szárnyra kap..."


Két hét múlva hidd el, maga az CIA elitkommandósai csaptak le a helyiségre, mert a lányok valami mexikói drogkartell tagjai voltak, és mérgezett tőrrel döfték le őket. De legalább húsz fiú felvette a kommandóval a harcot, és négyet lefegyvereztek, de ők aktiválták a mellkasukon az önmegsemmisítőt. Ezért kitört a pánik, mert mindent beterített a vér és a cafatok, de az ismerős ott volt, és hősiesen irányította ki a tömeget, ezért nem történt egyéb haláleset.


Láttunk már ilyet... Ilyenkor olyan gyorsan kellnek életre a pletykák, és terjednek el, hogy az hihetetlen. Azon gondolkozom, hogy a pletykát lehetne használni fénysebességnél gyorsabb üzenet továbbításra. Néhány pletyka hamarabb eléri az ország másik végét, mint azt rádióhullámmal lehetséges volna!

2011. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim válasza:
33%
Áhh, kuruc.info. A hiteles forrás :D
2011. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
42%

Én tegnap éjszaka kiírtam ezzel kapcsolatban egy kérdést már.Feltételeztem hogy cigányok lehetnek.


Azóta utánajárogattam a dolgoknak.Ismerősök akik ott voltak azt mondják hogy késelés volt és azért indult be a tömeg.És akkor taposhatták össze a lányokat.

Akik ott voltak szemtanúk azok is ezekről számolnak be.


A hivatalos média pedig azt mondja hogy nem volt késelés,nem volt pánik,nem indult be a tömeg és a 3 lányt nem taposták össze.

A média azt mondja hogy a 3 lány "megfulladt" a nagy tömegben.


Valaki itt hazudik!

2011. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
66%
ma 22:49 - az én haverom is azt mondta, hogy a késelés miatt lett pánik hangulat
2011. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 szamóca. ***** válasza:
53%

talán tényleg nem kurucinfobol kéne kiindulni, egyáltalán nem hihető forrás... és talán tényleg nem kéne pletykálni.

bár a nagyonfantasztikus médiatörvényünk miatt más nem amradt mitn a találgatás, annak semmi értelme hogy mindenki színezi a történetet. olyan érdekes hoyg mindneki mást látott, mindenkinek csak az ismerőse volt ott, és egyébként mindneki biztosan tudja hogy mi történt, de mégis mindenki mást mond.

2011. jan. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!