Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon visszahúzodó személyisé...

Nagyon visszahúzodó személyiség vagyok, és mostanában az iskolában rámtőrt egy erős remegés. Szerintetek mitől van? Depresszióm miatt? (amit most nem részleteznék) Vagy amiért ilyen Visszahúzodó vagyok?

Figyelt kérdés
U. I: Csak az iskolában jelentkezik, pl. Ha kiabál a tanár.
2011. jan. 17. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A depresszió párosulhat pánikrohamokkal.. szerintem ha ez többször előfordult, keress fel egy pszichológust/psychiátert. Nálam is így kezdődött...csak épp az iskolába menetel elött kaptam mindig rohamot. :/

18L

2011. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bányai Károly ***** válasza:
100%
Nekem az egyetemen voltak remegéseim, vizsgaidőszakban. Kevés alvás, idegesség. Szerintem 3 dolog segíthet. Jó alvás, min.8 óra. 2 rendszeres sport. 3 önszuggesszió (keress rá a neten) 31/F
2011. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%
mennyi selejt...
2011. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Utolsó válaszoló, az érintettek nem selejtek.

Ez egy betegség. Általában genetikai eredetű.

Biztos vagyok, hogy van, aki rád is mondana hasonló megállapításokat. Ugyanis mindenkinél van jobb, nagyobb, egészségesebb, eredményesebb, okosabb, sikeresebb ember. Vannak nálad intelligensebbek (ahogyan mindenkinél), akik ebből fakadóan téged nem néznek le és nem neveznek selejtnek.

2011. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!