Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak erős idegzetűeknek! Ez a...

Csak erős idegzetűeknek! Ez a hír vajon igaz vagy csak kacsa?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 1. 21:47
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
95%
Krisztusom!! Szeretném, ha kacsa lenne. De ebben a világban már bármit el tudok képzelni.
2010. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
90%
hát ez nagyon durva...remélem nem igaz,de sajnos el tudom képzelni,hogy nem kacsa...atya ég...hát nem találok szavakat...grrrrrrrr
2010. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
75%

na nee, hát ez nagyon durva:O

de nekem az a furcsa, -bár nem tudom, hogy ebben a korcs országban hogy megy- hogya magzatot elvileg a 12.hétig lehet elvetetni, és egy kikapart magzat különben sincs így "egyben". Vagy császár, vagy netalántán megszülik és úgy adják el??!

2010. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
88%

Undorítóak!Remélem nem igaz a hír, bár ahogy előttem is írták én is úgy gondolom, hogy ebbe a mai világban már minden lehetséges.:S

Ez szomorú:( Hogy lehet valaki ilyen, hogy képesek erre az "emberek"?!

2010. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
90%
Legalább nem lesznek többen. Azért elszomorító hogy vannak ilyen helyek a Földön.
2010. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
83%

Japánban megeszik, pl gazdag üzletemberek, mert irtó drága... én erről régebben is hallottam.

na de arrafelé nem annyira normálisak az emberek, ugyebár. Talán az izoláció és a beltenyészet teszi.

2010. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
82%
Ezt szerintem valami agybeteg találta ki és nem igaz. Amúgy egy abortusz után nem így nézne ki egy magzat, ahogy a képeken, ráadásul a kórházak is, ahol végzik az abortuszt, be vannak avatva és le vannak fizetve? (orvosok, nővérek stb.) Ugyan már. Ráadásul egy abortusszal rengeteg a papírmunka is, azért nem olyan egyszerű ez, ahogy le van írva.
2010. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
69%

Atyaúristen......

Hát az ilyen nem ember,még állatnak se nevezném.Az életet se érdemli meg az,aki ilyet csinál,meg aki eladja a magzatát.Egytől egyig mindent megkínoznám,aztán felakasztanám.Hihetetlen milyen világban élünk!:OO

16L

2010. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
88%

JÉzus mária. Lehet hogy ezek az aberrált sárgák mindent megesznek ami mozog, de a kannibalizmus ott is bűntény!!!

Kizárt hogy ez igaz legyen.

2010. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Ezek pedig valós magzatok. De száradjon le a keze aki ezt megteszi, az meg pusztoljon el, aki megeszi. Ez nem büntetendő?
2010. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!