Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Találok-e itt 20-30 év körüli,...

Találok-e itt 20-30 év körüli, intelligens, roma származású hölgyet vagy urat, aki szívesen lenne interjúalanyom egy főiskolai dolgozathoz?

Figyelt kérdés

Ez nem kamu, valóban szükségem lenne a segítségre. Egy interjút kell készítenem roma származású, Magyarországon élő hölggyel vagy úrral. Életével, boldogulásával, szemléletmódjával kapcsolatos kérdéseim lennének. Az interjút (kb 15-20 perc) esetleg webkamerán vagy telefonon keresztül is lebonyolíthatjuk, rugalmas vagyok. Sajnos az ismeretségi körömben nehezen találok olyan embert, aki együttműködő lenne.

Egy szociális munkás hallgató.


2011. jan. 20. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a VIII. kerületbe rengeteget találsz és a dolgozatnak is több köze lesz a valósághoz.
2011. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
72%
Inteligens? Roma? Ez a két dolog kizárja egymást:D
2011. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Intelligens roma, szerintem ez egy oximoron.
2011. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egyszerű a feladat, de ne add fel! Hátha...
2011. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Közösségi portálokon és társkeresőn nézelődj!
2011. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én ismerek egy 23 éves srácot, konziba jár, hegedül, eddig csak pár szót beszélgettem vele, de nem tűnik olyan ősbunkónak.
2011. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem állítom, hogy minden roma bunkó, a probléma az, hogy nagyobb részük az, az ilyen iskolákban, meg dolgozatokban meg úgy állítják be, hogy ezek intelligens, értelmes emberek akik a magyarok fajgyűlölete miatt nem tudnak kibontakozni. Közben mindenki tudja, hogy ez a bemutatott réteg kitesz vagy öt százalékot, a többi meg bőven tesz azért, hogy gyűlöljék.

Személy szerint minden ilyen okoskodó fajvédőt köteleznék a cigány falvakban való élésre, kíváncsi vagyok hány maradna belőlük.

2011. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Senki sem védi őket, higgyétek el, hogy nem én találtam ki a dolgozat témáját. Azt viszont mindenki tudja, hogy vannak köztük értelmiségiek is (ill. magyarban is ősbunkó).

Nos, én ilyen értelmes embert keresek.

2011. jan. 21. 07:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, szívesen: e-mail cím: omm@freemail.hu

24/N, félig roma származású

2012. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!