Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek helyesen tettem?

Szerintetek helyesen tettem?

Figyelt kérdés
Ma mentem hazafelé vizsgáról, amikor egyik volt osztálytársam hirtelen megjelent (nem is vettem észre előtte:s), és idétlenül vigyorogva rámköszön. Ott voltak a barátnői is. Megkérdezte,hogy vagyok. Mondtam, hogy vizsgáról jöttem, elmeséltem, miből voltam. Lb. 5 perc múlva megkérdezte, hogy mi az a tantárgy, viszont engem annyira felidegesített a jelenléte, hogy azt mondtam, próbálja ki.
2011. jan. 21. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
??? Számomra ez nem érthető, de lehet, hogy a hiba az én készülékemben van.
2011. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
3-szor olvastam el a kérdésed és nem értem:D
2011. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
dettó....3-szori olvasásra sem értem....
2011. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem:S
2011. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A próbálja ki-t úgy gondoltam,hogy tanulja azt a tantárgyat, amit én... eléggé paraszt volt velem mindig is, ott alázott, ahol neki tetszett (csaj)...és úgy gondoltam, hogy intelligensen, de beszólok neki valamit, hátha leakad rólam
2011. jan. 21. 20:09
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van rossz napja.
2011. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha idegesített a jelenléte, akkor hogy volt ő barátnőd.

Na meg miért álltál le vele beszélgetni, ráadásul ennyit?

"Lb. 5 perc múlva" ez gondolok kb 5 perc, szóval ennél csak hosszabb idő lehetett.

Akit én ennyire kedvelek, hogy idegesít a jelenléte, annak szűk szavúan, gyorsan válaszolok és tovább sietek...ez max. 1-3 perc.

Szóval akkor hogy is van ez? Nem értem.

2011. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem akartam tapló lenni, csak vhogy jelezni, hogy nem kívánatos a jelenléte a csajnak...
2011. jan. 21. 20:11
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem volt a barátnőm, hanem az osztálytársam még gimiben. Az ő barátnői voltak ott. Én éppen mentem a buszmegállóba, és akkor "támadt le". Próbáltam otthagyni őket, de 5 perc múlva csatlakoztak ismét:s Én pedig nem bírom, hogy vadidegenek röhögjenek rajtam, pláne nem vizsga után:s
2011. jan. 21. 20:13
 10/18 anonim ***** válasza:
mi volt a vizsgában? lécci.$:
2011. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!