Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a magyar férfiak...

Mit gondoltok a magyar férfiakról?

Figyelt kérdés

Erről jutott eszembe

[link]


Fontosabb részek az olvasmányból.



'"Több kapcsolatom is volt külföldi férfiakkal ezekben a mozgalmas években, aktivista körökön belül és kívül egyaránt. És egész egyszerűen az a helyzet, hogy emberileg sokkal jobban éreztem magam velük mint a magyar férfiakkal. "


"Akkoriban harmincas éveik végét taposó szintén elvált baratnőimnek is hasonlo tapasztalatai voltak. Többen már feladták a reményt is, hogy a negyedik ikszhez közel ismét társra leljenek, amikor felbukkant életükben a külföldi férfi. „A negyvenes magyar férfi huszonéves nőkre hajt, esélyünk sem volt,“ mesélték többen is, hálát adva a sorsnak, hogy még léteznek érett férfiak e földkerekségen, akik kifejezetten szeretik az érett nőket. Mint egyikük akkoriban megjegyezte: „Nem gondoltam már, hogy az életben valaha is megtörténhet velem ilyesmi“ – amerikai férjére utalván."


"A fiatalabb korosztály is panaszkodik, s ők nem válogatnak a jelzőkben: a magyar férfi egoista, tahó, bunkó, semmi romantika, nem tud udvarolni, érzéketlen fatuskó, csapodár, alkoholista, csak cseléd kell neki, s azt képzeli, hogy egy ital után ágyba döntheti a nőt, míg a külföldi férfi persze tudja, hogyan tegye a szépet, tud udvarolni, lehet vele beszélgetni, tenyerén hordja kedvesét, kifinomult szerető, van stílusa. Sokak szerint túl sok szép és izgalmas nő kicsi országunkban, így a magyar férfi el van kényeztetve - annak a néhány jobb pasinak gyakorlatilag kisujját sem kell mozdítania, s tódulnak hozzájuk a jobbnál job nők."


Ti is tapasztaltatok vagy tapasztaljátok ezt, a magyar férfiakkal kapcsolatban?


2011. jan. 22. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Egyetertek veled....es hala istennek a parom olasz....es imadom!!!
2011. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizony rengeteg ilyen férfi létezik nálunk is, de van köztük nagyon normális és rendes is, akikben van érzés és képesek udvarolni, nem bunkók, nem cigiznek és nem isznak.

Csak nehéz őket megtalálni.

2011. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én még nem akadtam bele normális pasiba. Úgyhogy igen, valóban elég nehéz találni magyar de udvaris kedves normális pasit.
2011. jan. 22. 15:03
 4/10 A kérdező kommentje:
És az olasz férfiak általában milyenek, ha kérdezhetem?:)
2011. jan. 22. 15:03
 5/10 anonim válasza:

Bár én fiatalabb vagyok, nekem is volt már két külföldi párom. Egyáltalán nem erre hajtottam, egyszerűen így alakult. Két éve távkapcsolatban éltem egy francia sráccal, most pedig litván párom volt - vele mondjuk egy városban voltunk, és rajtunk kívül álló okok miatt csak másfél hónapig tartott. Az eddigi tapasztalataim alapján én is azt tudom mondani, hogy ez a kettő teljesen más volt, mint az előző kapcsolataim, de szerintem ez nem azt jelenti, hogy rögtön általánosítani kell... A magyar pasik között is vannak kedvesek, romantikusak, ugyanúgy, mint a külföldiek között bunkó taplók. Egyszerűen úgy néz ki, mi, magyar nők szerencsésebbek vagyunk a külföldi pasikkal. (:


22L

2011. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. olyan mintha én leírnám, hogy az összes magyar nő egy sekélyes, buta, pénzéhes lotyó. Persze tudjuk, hogy az általánosítás csúnya dolog...

Gondolom ez a zsuzsa béres is azt a nézetet vallja, mint sok más honfitársunk(nem csak nők), hogy külföldön még a szarnak is sokkal finomabb íze van.

2011. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az olasz pasik isteniek.....Nyilvan a magyarok kozt is vannak jo pasik de szerintem attol is fugg milyen kozegbe nott fel,ugy ertem ha jo csaladbol szarmazik(es ne ertsetek felre) akkor jolnevelt,stb. Termeszetesen az olasz pasik kozott is vannak "szemetek" de altalaban nagyon kedvesek,imadjak a noket az udvarlasban ok az elsok..... Mas a felfogas....Az olaszoknal a nok istenek..... nem fordulhat elo pl. ha bevasarolunk hogy en vigyem a szatyrot...tudom hulye pelda,de rengeteg ilyen kis dolog van ami miatt azt mondom hogy az olasz pasik istenek.,.Persze a magyarok kozt is van,de tenyleg nagyon nehez megtalalni...... az olaszok tejbe vajba furoszgetik a noket...Es az olasz pasim imadom annyira hogy sosem cserelnek..... Annyi a baj hogy az olasz pasik imadjak a noket...es nagyon melegveruek...tehat aki feltekeny tipus,jobb ha mellozi az olaszokat......De mi a problema,ha a parom esetleg megcsal(tegyuk fel) az eletem olyan mint egy kiralynonek mellette.
2011. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

És az olasz pasiknak fontos a külső? Jó olvasni ezeket. :) köszi h leírtad.

Egyébként vannak magyar pasikban is udvarias pasik is szóval nem szeretnék általánosítani. Nem ez volt a célom.

2011. jan. 22. 15:26
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
És a magyar nők???mindennek két oldala van....igen a magyar férfi el van kényeztetve ezért nem udvarol....de ha a másik oldalról nézzük,nincs is tényleg ráutalva hogy udvaroljon,tehát egyes nőknek sem szabadna olyan könnyen adni magát....ha kéretnék magukat a nők akkor a férfinek muszáj lenne udvarolnia....szóval mindkét nemnek változatatnia kéne,nem egymásra mutogatni:)
2011. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok aki most válaszol. Engem ez kicsit felcseszett, hogy a külföldi jobb mint a magyar pasi...Miért mi a bajotok a magyar férfiakkal??? Az, hogy nem mekibe visz titeket kajálni, nem (tud) pénzzel elárasztani. Abban igazat adok, hogy a magyar férfiak között vannak páran ilyen idióta felfogásúak, hogy a nő=cseléd. Én az olyant megvetem, de viszont a nők felől is láttam már nem egyet, hogy a férfi=cseléd. Na az ilyen úgyszintén megvetem.


Én nekem ez a véleményem. Lehet megkövezni, ha akartok. :)


18/F

2011. júl. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!