Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen ostoba itt a...

Miért ilyen ostoba itt a válaszolók nagy része, hogy képtelen érvelni, vagy elfogadni hogy tévedett?

Figyelt kérdés

Személyeskedés, káromkodás, szóterelés, de valahogy sosem mondják azt hogy igazad van, ha igazam van, mert ahhoz túl nagy a büszkeségük, inkább keresnek valami mást, amibe beleköthetnek, ha nem az érvedbe, akkor a korodba, származásodba, helyesírásodba.


Tehát aki magára ismert, az is válaszoljon bátran, itt lehet gyónni. :)


2011. aug. 22. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
ne okoskodj már inkább menj ki a friss levegőre
2011. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Mert általában, ha valakinek véleménye van, kiáll érte. Lehet, hogy nem büszkeségből nem adnak igazat, hanem mert tényleg úgy gondolják, nincs igazad.

Az már más dolog, hogy az érvelőképességük nulla, nem képesek kultúráltan vitatkozni és mellébeszélnek. Az ilyet én sem szeretem. De a vélemények különbözhetnek, ezt el kell fogadni :)

2011. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

azon nincs mit elfogadni (hogy mondjak egy profán példát) hogy budapest magyarország fővárosa, de erről neki "más a véleménye". persze megtehetem, hogy "elfogadom" de ez akkor is nyilvánvaló hülyeség, mint vélemény, ha valaki azt mondja hogy márpedig az bukarest.

nem olyan kérdésekről beszélek, hogy szerinted ez milyen csúnya vagy az mennyire erkölcsös. mérhető dolgokról.

2011. aug. 22. 13:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Oké, értem, ez nem tűnt ki a kérdésedből. Belinkelnéd a kérdést? Kíváncsi lettem :)
2011. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tényekről nem tudom hogy lehet vitatkozni, először azt hittem én is, véleménykülönbségre gondolsz, az érthető lenne. Amúgy meg lehet simán máshogy tudja és lusta utánanézni, inkább bizonygatja hogy neki van igaza.
2011. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs igazad! Es ha talalnek fogast rajtad, bele is kotnek valamibe!!! Biztos jo fiatal lehetsz!!! ;D
2011. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
te is épp olyan idióta vagy mint a többi gyökér
2011. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

13:32


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


itt például az illető kételkedik abban hogy 8ker 10zel határos, mire belinkelek egy térképet, valami másba köt bele


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


itt a kérdező vagyok, és megpróbálják belemagyarázni a szavaimba, hogy bevándorlókról beszélek. amikor a xenofób célpont a tárgy, akkor mocskos bevándorló menjen haza, amikor 100-200 évvel messzebb tekintünk, akkor már nem bevándorlókról van szó hanem őshonos amerikai fehér keresztényekről


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


itt valaki megpróbálja megmagyarázni, hogy a homoszexualitás egy betegség, mert neki nem tetszik, és nem arra találták ki a végbelet, ellenben a csók meg az orális szex az más, különben sincs semmi köze a férfi prosztatának a női gponthoz, és a természetben nincsenek meleg állatok(meg még jópár közismert tény figyelmen kívül hagyása)


13:32

megértem hogy valaki lusta utánanézni, de akkor miért okoskodik ha tudja hogy nem jártas a témában?


13:39

így van, ha túl fiatal vagyok, akkor nem tudok semmit a világról, ha túl öreg vagyok, akkor meg bolond trottyos, ha középkorú vagyok, akkor meg nincs rajtam sapka...


15:37

sajnos a tapasztalataim nem ezt igazolják, mert akkor tudnék értelmesebb emberekkel beszélni, tudnánk érvelni, és ha mégsem értenénk egyet, legalább elfogadnánk egymás álláspontját

2011. aug. 22. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:

figyu! bocs h ezt mondom de ez itt nem az értelmes emberek világa... tényleg tisztelet a kivételnek.

inkább élőben próbáld ezeket megbeszélni. én is csak azért járok ide h jót röhögjek ha unatkozok, mert tényleg olyan mint a maónyika sóóó

2011. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

sajnos élőben nem tudok bizonyos dolgokat megbeszélni, mert nincsenek olyan ismerőseim, meg aztán nem is az őszinte emberek világa...

a gyk pont azért jött létre hogy amit nem tudsz/mersz megkérdezni, itt megteheted

2011. aug. 23. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!