Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok elengedni őt....

Képtelen vagyok elengedni őt. Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Jelenleg még együtt vagyunk, de nagyon döcögős a kapcsolat. Egy-egy veszekedés alkalmával azt érzem, hogy már feleslegesen erőltetjük ezt a dolgot. Bizonytalan vagyok, nem tudom összeillünk-e. Párszor már szakítottunk, mindig békülés lett a vége. Szakítani akarok vele, mert ez az állapot egyikünknek sem jó. De képtelen vagyok megtenni. Elkap a sírás, ha arra gondolok, hogy nem mellette alszom el, és kelek fel. Belehalnék, ha más lánynak udvarolna.

Sajnos a megbeszélés lehetetlen, mert mindig veszekedés lesz a vége. Sosem jutunk egyről a kettőre. 19L


2009. szept. 22. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Lehet kapok érte pár mínuszt, de leírom: közhelynek tűnik, de tényleg hatásos az, hogy egy új kapcsolat segít feledtetni a régit. ha tényleg mindnen olyan rossz, talán próbál ki
2009. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok más fiúra ránézni úgy, mint pasi. Számomra ő az egyetlen aki létezik, lehet, hogy gáz, de én nem nézem meg a pasikat az utcán.
2009. szept. 22. 16:10
 3/13 anonim válasza:
8%
ha enyire szereted szerintem keresd meg a legfőbb problémát ami ijenné teszi a kapcsolatotok majd gondold át menj a fiuhoz csokold meg és mond a szemébe a gondot majd ne enged válaszolni gyors csok és mond hogy szereted utána beszéletek nyugodtan
2009. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Dolgozik. Ez is az egyik gond, hogy ő dolgozik egész nap, meg néha hétvégén, én meg tanulok, de sokkal több a szabadidőm.

De este megpróbálok beszélni vele.

2009. szept. 22. 16:17
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért nem próbáljátok meg higgadtan megbeszélni a dolgokat? Ne hagyjátok, hogy elfajuljon a vitáig! Tudom, mondani könnyű, de jó lenne pontot tenni a dolog végére, bármi is az, akár így, akár úgy. Ha úgy érzed, hogy ő az igazi, akkor miért vagy bizonytalan? Tudod, eléggé ellentmondásos a kérdésed. Talán, te is legbelül ellentmondásos vagy! Biztos vagy az érzéseidben?

Ha van rá lehetőség, keressetek fel egy párkapcsolati terapeutát, ahol őszintén tudtok beszélni egymással, de a szakember figyel arra, hogy ne legyen a beszélgetésből üvöltözés, még idejében tudja irányítani a dolgok menetét. Talán kicsit drága, de ha máshogy nem tudjátok megbeszélni a problémátokat, csak üvöltözve, akkor kell valaki, aki kontrollálni tudja az indulatokat!

2009. szept. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ha viszont szereted el ne dobd! nem tudom miylen mélységűek a veszekedések, de a sima veszekedés normális. még fiatalok vagytok, majd minden le fog nyugodni.én 21 vagyok, 3 éve vagyok a barátnőmmel, állandóan veszekedtünk, vitatkoztunk, néha szakítottunk, de ez idővel elmúlt, és együtt élünk:) adj időt magatoknak
2009. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az utóbbi fél évet tekintve, kétszer vagy háromszor tudtunk leülni normálisan beszélni, és kb 20-25x fajult veszekedésig a dolog. Hiába tisztázunk egy problémát, előjön egy másik. És elhiszem, hogy neki is egy idő után terhessé válik, hogy 2naponta leülünk, tv és mobil kikapcsolva, és beszélgetünk.

Szeretem nagyon, de nem tudom hol találhatnánk pár-terapeutát. De körülnézünk!

2009. szept. 22. 16:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia írj privibe beszéljünk !!:) Nálunk is ugyan ez van sajnos :S Más fiúra én sem birok rá nézni stb... Várom a leveled!
2009. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
bárcsak engem szeretne igy egy lány!én írtam a csokos lehetőséget remélem renbe jöttök és ha igen közlöd velünk :) sok sikert!
2009. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
16:32! Írtam :)
2009. szept. 22. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!