Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért buknak a csajok az...

Miért buknak a csajok az olyan srácokra akiknek menő kocsijuk van?

Figyelt kérdés
A kérdés az lenne, hogy a csajok "biztonságra vágynak" és mégis más egy vagesz kocsiban ülni VAGY a férfinek a fontos hogy elhiggye hogy ő ettől mekkora faja srác és emiatt könnyebben szerzi be a csajt. Melyik a fontosabb?
2011. jan. 24. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Én spec. nem bukok az ilyenekre! Viszont bomlok a bringásfiúkért! Kéne egy itthonra! ;-)
2011. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Kifejtve a bringásat:

Nem a gazdag iq-nulla kocsikázók jönnek be.

Vágyom a biztonságra, igen:

Legyen biztos, hogy hűséges, hogy hagyja magát megismerni, hogy szeret, hogy megértő, hogy oda lehet bújni hozzá, és nem egy üresfejű. (Cserébe mindez igaz visszafele.) Hogy egymásért legyünk, és ne egymás ellen. És a vagesz kocsisok nem ilyenek...

Kocsit meg veszünk közösen, ha nagyon szükség van rá. Addig meg ott a bicikli, amivel isteni bringáspopó képezhető! :-)

2011. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Engem még az se érdekel, ha tömegközlekedéssel jár (törpénetesen én is tömegközlekedő vagyok), rossz körökben mozogsz.

Amúgy ha már kocsi, tudod, mit jelent nekem a jó kocsi? Ne robbanjon le váratlanul az út közepén, kényelmesen lehessen vele parkolni, legyen biztonságos minden szempontból, baj esetén könnyen és gyorsan ki lehessen szállni belőle, és ne legyen olyan divatos, hogy el akarják lopni (bár a környékünkön már Trabantot is loptak, de lehet, hogy azt a MÉH-be vitték...). De azért ezeket a szempontokat ráérek majd akkor figyelembe venni, ha én akarok autót venni majd. Apropó, a mi családunkban még sose volt új autó, mindig használt autónk volt, és szerintem (a leendő anyagi keretet elnézve is) ezt a hagyományt én is fogom folytatni.

2011. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 dag ***** válasza:
18%

Itt erre hiába vársz választ! Mert a csajok itt csak ezt mondják: Én nem ilyen vagyok! Nagyon mossák maguk!!


Sajnos cimbi ilyen világot élünk, csak arról szól minden hogy ki néz ki jól, és kinek milye van!!

A közhelyek, na azok közhelyek maradnak!

Éa akkor a csajok még bemesélik maguknak hogy ez nem így van! Szánalmasak!

2011. jan. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Azert, mert arra kovetkeztetnek a draga kocsibol, hogy gazdag vagy meg azert, mert mindenkinek jobban tetszik a szep, mint a nem szep. Ezt kar akarkinek is tagadnia, akarmirol is legyen szo az eletben.


Ha belegondolsz - te melyikben ulsz szivesebben es melyikben erzed magad jobban: egy 12 eves Suzuki Swiftben vagy egy vadi uj Jaguarban? Tedd a szivedre a kezedet...szerinted lenne olyan, aki azt mondana, hogy az elso? Most ha csak a kocsit nezzuk.


Az ember mindenben a szepet es jot keresi...ezzel az erovel azt is kerdezhetted volna, hogy a ferfiak miert egy szep not preferalnak egy atlagoshoz vagy csunyabbhoz kepest akkor is, ha az a kevesbe szep no esetleg jobb mas dolgokban. Ugyanez a valasz. Ilyen a termeszet, hogy az ember mindenben a szepet keresi. Nem a szemetre szeret senki nezni, hanem egy szep viragra. Nem rongyokban szeretunk jarni, hanem normalisan feloltozunk. Ezek epp ugyanazert vannak, amirol kerdezel. Nyilvan az ertelmesebbje nemcsak a kocsi miatt lesz valakivel, de nem ertem, hogy mi a problema azzal, hogy az ember ilyen. A ferfiak is ilyenek, csak mas ertelemben. Egy no pl. siman elturi, hogy egy ferfi "mackos" legyen, mig egy ferfi szeretne a legjobb alaku not megkapni. Egy ferfinak a tulajdona valamilyen szinten statusz-szimbolum. Es ezt ugy mondom, hogy sosem mentem draga kocsira, nem is vennek soha draga kocsit magamnak...ettol meg elismerem, hogy szep es kenyelmes, szoval ki szaladna el tole, ha oda adna valaki?

2011. jan. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sokkal szorosabb összefüggést látok a jó kocsi-jó nő között, mint a jó srác - jó nő között. Elég ha kiállsz egy forgalmas utcára és látni fogod. Nem gondolom hogy csak a lóvéra hajtanak és azt sem hogy ettől k.-k, de vhogy mindig a szép autóban kötnek ki. És ebben van egy nagy ellentmondás.
2011. jan. 25. 06:57
 7/15 A kérdező kommentje:
5.55 Ez igaz mindenkinek megvannak a bűnei, nekem nagyon fontos hogy tuti szép legyen a lány, legyen ízlése, legyen kedves, humoros stb. A körülményei viszont egy kicsit sem érdekelnek.
2011. jan. 25. 07:12
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Ezek szerint neked sem alacsony a merced, ami a no kulsejet illeti. Mas szempontbol neked is magasak az elvarasaid. Te ferfi vagy, igy te mas szemszogbol latod ezt - mi meg nok ezzel az erovel azt nem ertjuk, hogy nektek miert fontos annyira, hogy valaki bomba jol nezzen ki - aki meg normalisabb lenne, de nem nez ki topmodellnek, az nem kell. Inkabb elviselitek a hisztit, a rikacsolast, ha egy bombano csinalja. Egy no szepsege epp ugy mulando dolog, mint egy kocsi. Egy no sem szereti, ha annyibol all egy ferfi szamara, hogy milyen a csomagolasa. Szoval meg mindig nem ertem, hogy min vagy felhaborodva. A ferfiak ugyanezt csinaljak, csak mas modon.


Neked az a fontos, hogy a no szep legyen, a nonek meg az anyagi biztonsag (is) fontos. Ebben mi rossz van? Vegulis a ferfi teremti meg az anyagi hattert nagyreszt egy csaladban, nem? Neked is vannak elvarasaid meg a masik oldalnak is. Es valoszinu, hogy azert vagy ilyen csalodott, mert azoknal a lanyoknal akarsz probalkozni, akik a meno kocsis pasikra hajtanak. Es miert rajuk hajtasz? Mert ok a kimagasloan szep nok, akik egesz nap csak a tukor elott acsingoznak, igy mindig full sminkben tudjak az adott ferfit varni, hisz abbol all a napjuk, hogy varjak a vastag penztarcaju pacakot.


Nincs tokeletes ember. Nincs olyan, hogy valaki kedves, intelligens, sosem hibazik, gyonyoru, hazias is egyben. Esetleg ha "emberibb", hozzad jobban illo nokkel baratkoznal es lejjebb tenned a kulsot illetoen a mercet, kevesebbet csalodnal es nemcsak a visszautasitast illetoen, de a belso tulajdonsagokat is.


Szerinted a plaza cica, aki a kopasz mercis urget valasztja helyetted, mit nyujtana neked hosszabb tavon? Beszelnetek 10 mondatot es meglatnad az igazi arcat. Ha a sajat koreidbol valasztasz olyan tarsat, akinek a celjai a tiedhez hasonloak, sokkal jobban jarsz.

2011. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Nem gondolom hogy csak a lóvéra hajtanak és azt sem hogy ettől k.-k, de vhogy mindig a szép autóban kötnek ki. És ebben van egy nagy ellentmondás."


Nem ertem, hogy hol van itt az ellentmondas. Adott egy atlagnal csinosabb no, aki kihasznalja a kulsejet. Mivel neki a kulso nagyon fontos, igy a masik szemelyt illetoen is a kulsosegekre fog menni - a kocsira tehat, ha a srac nem egy marlonbrando.

2011. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Én a motoros pasikra bukom. Mert dögösek a bőrszerkóban, és mert egyszer én is szeretnék motort:D Vagy a bringásokra, mert velük meg lehet jókat túrázni, és nem nekem kell őt bevárni:D Egyébként ez akkora butaság! Szóval ezt már több kérdésnél is leírtam, de itt is megteszem, hogy nem izgat az autó, mert nem szeretem őket! Környezetszennyezők, csúnyák, hangosak, büdösek. (Bár a trabi benzinjének a szagát imádtam:O:D). Még nem volt olyan barátom, akinek jó autója lett volna, sőt most van az első olyan barátom, akinek egyáltalán autója van. (A komoly kapcsolataim közül.) És neki sem egy jaguarja, vagy mifene. Annak is csak azért örülök, hogy van neki, mert el tudtunk menni nyaralni kötöttségek nélkül, de ha nem lenne kocsija, megoldottuk volna máshogy:)
2011. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!