Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Miért van az, hogy manapság azokat b*sztatják aki tanul és miért menő ma, hogy leszarom a sulit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
nem azokat basztatják akik tanulnak ,hanem azt aki nyalizik és kiskedvenc a tanároknál:D
2011. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az elsővel is részben egyetértek, de a másik oldal szerintem az, hogy ha valakit basztatni akarnak találnak úgyis rá okot, és ez például tökéletes arra.
2011. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fail, ez nem ide.
2011. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Ez mindig is így volt... egyébként az elsőnek igaza van, nem azt csesztetik, aki tanul, hanem aki nyalizik.
2011. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromsag. Azt is csesztetik, aki tanul. Nyalizni mar nem sokan nyaliznak. Kulonben sem ertettem soha, hogy ezen mit ertenek masok. Most az, hogy mindig megmondom a jo valaszt, ha tudom, es kerdez a tanar, az mitol nyalizas?
2011. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem utolsó, nem az a nyalizás, hogy amikor kérdez, akkor megmondod a jó választ. Hanem az, amikor mást kérdeznek, ő is tudná a választ, és te pofátlanul bekiabálod a jó megoldást. Vagy ha valaki neadjisten másolta a leckét, egyből beárulod, hogy "a pistike máááááásolt". Vagy amikor megbeszéli az osztály, hogy nem szólnak a tanárnak a beígért röpdolgozatról, a tanár el is felejti, de a jó stréber ilyenkor felhívja rá a figyelmét. Na ez, igen is idegesítő.
2011. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
azt basztatják, aki a sulin kívül mindent leszar, a tanároknál mindent beköp, szval az a tipikus sulisulisuli-mantrás kis stréber... ha mindenből 5ös de a bulikban is benne van akkor semmi baj vele... lásd: én :)
2012. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az is elég idegesítő ha az ilyen jó tanulók mindig okoskodnak, mert olyan kis whaaa.... szval nagyon idegesítő
2012. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én pl. úgy vagyok menő, hogy jól tanulok, márkás cuccaim vannak, benne vagyok minden buliban (magyarul nem félek egy kis lecseszéstől), sok ember mondja, hogy szép vagyok, ápolt vagyok, a felsőben minden évfolyamon legalább egy ember ismer.
2013. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs sikerelmenyuk a tanulasban es irigyek. Ezt a csesztetessel fejezik ki, es a leszaromasulit velemennyel probalnak lazabbnak tunni. Vagy tenylegesen is tesznek ra.


Egyebkent ez tarsasag kerdese. Egy alacsony szinvonalu suliban, ahol sok a hulye ott csinaljak ezt altalaban. Foleg altalanosban.


En sem voltam streber, minden tanulas nelkul kituno voltam, en is orultem ha a tanar elfelejtette beszedni a lecket vagy megiratni a dolgozatot, sosem nyaliztam a tanarnak es megis strebernek hivtak es utaltak, csak akkor probaltak normalis hangnemben beszelni velem ha a hazimat akartak lemasolni. Ezek mellett csendes voltam es visszahuzodo, szerintem ez volt a masik ok. A jo tanulokat, foleg ha melle meg szegyenlosek is elegge kipecezik, mivel csendes, ezert gondoljak ugysem vedi meg magat...

Gimiben egy nagyobb varosba jartam, ott mar az szamitott cikinek ha valakinek rossz jegyei voltak es em tanult jol.

2013. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!