Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnám ezt az osztály...

Hogyan adhatnám ezt az osztálytársam (barátnőm? ) tudtára?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy lány,akivel már a gimi kezdete óta jóban vagyok,de vagyok úgy érzem,hogy másik (lány) osztálysunk miatt ez a barátság nem tud kiteljesedni.A probléma az,ami engem most már nagyon kezd zavarni,hogy ez a másik lány egyfolytában elvonul dumálni az elsővel,és valahogy ha ő is ott van,nekem alkalmam sincs arra,hogy beszéljek az elsővel.Valahogy akkor vagyunk el jól,ha ketten vagyunk,színházba is együtt járunk.Vicces,kedves,segítőkész lány az első,de mintha nem is venne igazán komolyan.Én mindig segítek neki (ha pl. hiányzott a suliból,odaadjuk egymásnak leckét,ő is nem csak én,telefonon rendszeresen beszélünk).Ám ha az a másik lány megjelenik,puff az egésznek,már rohan is hozzá.Abban szeretnék segítséget kérni,hogy holnapra szerveztem az elsővel egy találkát,ahol csak ketten leszünk,hogyan adhatnám a tudtára finoman,hogy ez engem zavar,hogy a suliban szinte levegőnek néz?Már egypárszor telefonban tettem rá neki utalásokat,abból nem vont le semmilyen következtetést,csak azt monsta,hogy nem fog elhanyagolni,persze nem történt semmi változás.Ajánlott lenne egy kicsit erősebb érzékeltetés?Az fontos,hogy semmiképpen nem szeretném megbántani.

Az is érdekes,hogy szilveszter előtt összeveszett az első azzal a másikkal,utána többet beszélt velem,lehordta mindennek a másodikat,hogy többet sehova sem fogja elhívni,meg sohasem fog megbízni benne.Nemrég kibékültek,és minden megy ugyanúgy tovább.Szerintem a csaj abból,amit mond,semmot nem tart be,kicsit mintha "kelekótyának",túl komolytalannak,szavahihetetlennek tűnne.A szülei is azok állítólag.Ezt örökölhette?

Szóval:hogy mondjam ezt el neki úgy,hogy értsen is ebből valamit holnap?Én sem vagyok egy könnyű eset,de mostanában nagyon idegesít ez a kettő,főleg együtt!Ma pl, minden szünetben együtt pofáztak,és az utolsó óra végére kimentem az osztályból,és olyan lendülettel csaptam be az ajtót,hogy csak na.Bár szerintem ők ebből semmit sem sejtettek/sejtenek.

Szerintetek hogy oldjam ezt meg?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. jan. 27. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Magadnál vagy? Nem a feleséged.

A te barátnőd én akkor se lennék, ha fizetnének érte. Ez a kizárólagosság nem normális.

2011. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is tulzasba viszed. Szinte mintha parkapcsolatban akarnal elni vele. Hogy add tudtara? Legyel vele oszinte. Ennyit tudsz tenni. De azert gondolkozz el azon, hogy miert is olyan fontos neked ez. Miert akarod kisajatitani?
2011. jan. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért köszi a válaszotokat,de első,veled nem érted egyet!Mi az,hogy ki akarom sajátítani?Hiszen pont az a gond,hogy a suliba szinte nem is beszélünk!Én nem úgy gondoltam,hogy mindig csak ketten beszélgessünk egy sarokba elvonulva (mint ahogy ezt a másik csinálja),tőlem ott lehetnek a többiek is,akár az a másik is. Inkább a másik csaj akaraja kisajátítani,hiszen más meg sem tudja közelíteni tőle,annyira rá van tapadva!Ők azok,akik mindig elvonulnak...úgyhogy szerintem nincs igazad!
2011. jan. 28. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!