Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi homoszexuális...

Miért van ennyi homoszexuális osztálytársam?

Figyelt kérdés
Ebben a tanévben lettem 9.-es. Gimnáziumba kellett mennem és ott hagynom az általános iskolát amibe 8 évig tanultam :( De ez a suli olyan MÁS. Az előző sulimban mindenki beszólogatott annak aki b.uz.isan nézett ki vagy viselkedett. Itt pedig a fiúk „viccből” fogdossák egymás seggét, puszival búcsúzkodnak, és félreérthető megjegyzéseket tesznek egymásnak. Én vagyok lenézve azért mert NORMÁLISAN viselkedek. Azt hiszik unalmas vagyok amiért nem megyek bele ebbe a természetellenes játékukba :OO Nincsenek itt barátaim. Mondjuk nem is sajnálom,mert amúgy sem akarnék b.uzi.kkal barátkozni!!
2011. jan. 27. 20:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már... ilyen az amikor a kamaszgyerekek brahiból ugratják egymást. Az igazi melegek nem csinálnak viccet belőle. Majd szépen megjelennek a barátnők, aztán 1-2 év múlva max 1-2 igazi meleg marad... kb ennyi az átlagos arány.
2011. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

ez csak egy vicc: megmutatják, hogy meg merik csinálni

ne vedd őket komolyan, csak hülyülnek :D

2011. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Sajnos ez mindenhol így van... A fiúk eljászák ezt, közben oltári nagy homofóbok. Valószínüleg most ez a divat. DE nem kell majmolni a másikat. Vannak még normális emberek, akik csak szánakozva nézik ezeket...
2011. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
64%
viccből se buzuljon senki szerintem!!! gusztustalan az egész!
2011. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

az én időmben sem csináltak ilyet

mostanság divat ez ..

pl természetes h a fiúk kiverik egymásnak és bőszen hangoztatják ők bizony nem b*zik

szánalmas egy csőcselék

2011. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem amiatt gusztustalan, mert aki tényleg meleg, az emiatt tök pocsékul érzi magát. Kb. mint a műleszbi kiscsajok...
2011. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Gimiben mindenki hülye és erről is szól a hülyéskedésről nem kell még komolynak és felelősségteljesnek lenni venni kell a poént!!!
2011. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

"Gimiben mindenki hülye és erről is szól a hülyéskedésről nem kell még komolynak és felelősségteljesnek lenni venni kell a poént!!!"


Akkor mégis mikor komolyodjon meg az ember ha nem ilyenkor? Egyetértek az egyik válaszolóval, hogy ez még viccből is gusztustalan dolog.

2011. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
76%
A puszi-puszi egy-egy csoportban elfogadható. Ezért ne utáld őket. A többi szerintem is csak vicc. Amúgy hova jársz?
2011. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
na a látens b*zik pontozzák le heterókat
2011. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!