Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják enyire a biszexu...

Miért utálják enyire a biszexuális emosokat?

Figyelt kérdés
miért kell minket enyire basztatni talán iritáljuk akik nem emosok vagy mi.
2011. febr. 5. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Sose hallottam ilyesmiről, amúgy nem emós hanem emo, mert az már önmagában egy melléknév az angolban.
2011. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Azért mert undorító, hányadék, nulla, divatb*zi emberek. És igen, a puszta létezésetekkel irritáltok.
2011. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
A helytelen helyesírásuk miatt! ;)
2011. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Két ok miatt:


1.) Mert emosok.

2.) Mert biszexuálisok.

2011. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Csak magát minősíti az az ember, aki a stílusa vagy a szexuális beállítottsága miatt utál valakit!


Egyébként meg azért csinálják ezt, mert szerintük ez menő. És mert fiatalok :-)

2011. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán miért emók?

mert divatmajmok.


egyáltalán mért biszexuálisak?

nem is azok, csak azt akarják hinni magukról.

miért? mert divatmajmok.

2011. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

igazából nem értem , most tegyük félre hogy valaki miért lesz emós , biszex , vagy a kettő egyszerre

van egy általános elképzelése mindenkinek az ilyen emberekről , sok rosszat hallani róluk tv-ben, újságban stb

szerintem ezért mindenki erre asszociál , meg a kinézetük alapján is ellenszenves

DE aki normális felfogású az nem fog egyből véleményt alkotni róluk , max egy 10 perces beszélgetés után

szerintem sok ember aki írja hogy undorító meg stb , elcsodálkozna pár emberen ha beszélne vele előtte egy kicsit nem csak ránézésből ítélne

de ez igazából minden ilyen "csoportra" , vallásra és még sorolhatnám igaz

áh túl sok előítélet van manapság ..


én akkor is azt mondom hogy lehet utálni sok embert , de ne alaptalanul tegyük már csak azért mert egyszerűbb rámondani hogy "hülye b@zi" , minthogy vennénk a fáradságot hogy megismerjük egymást

2011. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nem utálom őket (semmi okom nem lenne rá), hanem ahogy te nagyon jól megtaláltad a szót, irritál a viselkedés, a stílus.

Ez van, nem lehet mindenkinek tetszeni, mint ahogy az emos stílusnak kifejezetten nem is célja, hogy nagy tetszést arasson, inkább fordítva, mert az olyan menő, egyedi, tudom is én. Innentől kezdve meg ha direkt olyan stílust választasz, aminek alapeleme, hogy én jajj de más vagyok, és ezt mennyire kihangsúlyozom, esetenként akár minél provokatívabban is, akkor onnantól kezdve ne sírjunk, hogy nem szeretnek.


Engem alapból a "nagyon elvont" tarkasálas bölcsészcsajok is irritálnak, ahogyan előadják magukat, az ilyenfajta megjátszástól meg álértelmieskedéstől a szőr feláll a hátamon. azt hiszem innen érthető az ellenérzés az emosokra is.

2011. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vannak még emósok?...Neeem, nincsenek, csak néhány elmaradott egyed max.
2011. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

13:56


dé én pl hozzá nem szólok senkihez pedig néha én is meszolhatnák mégis befogom akor eszt más miért nem tudja csinálni,mert mikor megyek az utcán akor is odajöttek hozzám és odamonták hogy menyire utálják az emosokar meg menyire rondák vagyunk.

2011. febr. 5. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!