Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem, hogy már sejtik ezt, de nem vagyok benne teljesen biztos.
2011. nov. 2. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Azt se írtad le, hogy lány vagy-e vagy fiú.
2011. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok
2011. nov. 2. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez még nem letisztult dolog, várj még vele.
2011. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

lehet nem tetszik a vàlaszom, de szerintem sehogy.

Ebben a korban màr neked is van annyi magànéleted, hogy ehhez semmi közöd, és föleg mivel a lànyokhoz is vonzódsz, én azt mondom, ne bonyolótsd a dolgot, ne szíts esetleg vitàt.

Ha eljön az idö, amikor esetleg nem tudsz élni egy bizonyos fiú miatt akkor esetleg, hogy tudjanak róla, de én addig azt mondom vedd a lànyok felé az irànyt. Nem csak azért mert "így normàlis" de neked is megadatik a lehetöség a könnyebb életre így. :)

2011. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*közük
2011. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

össze vissza írok XD

ne bonyolíts*

és fiú nélkül* :D

2011. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Sztem szép dolog hogy el akarod mondani nekik.

Ültesd le őket, és szép nyugodtan tisztázd velük a dolgot (ha egyszer csak bemutatnád nekik a barátodat aki a párod lehet h túl sok lenne nekik egyszerre ... így lenne idejük rá h elfogadják).

Az meg h inkább a lányok felé orientálódj hülyeség. Gondolj bele, 7 milliárd ember közül 'választhatsz' míg a heterók csak 3,5 ;) használd ki :D

2011. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kösz, hogy írtatok
2011. nov. 2. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok, de biszexuális. Nem mondtam meg a szüleimnek és nem is fogom, mert egyértelműen egy férfi mellett szeretném leélni az életem, csak szeretem a lányokat is. Semmi közük sincs hozzá...
2011. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
így van. Én 19 éves fiú vagyok, jegyben járok a barátnőmmel, és mindketten biszexek vagyunk. Szerintünk binek lenni a legjobb dolog a világon, de a szülők úgyse értenék meg.. És ameddig ellenkező nemű a párod, addig télleg nem lesz belőle gáz. Ha meg azonos, hát mondd el nekik.
2012. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!