Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi igazság...

Szerintetek mennyi igazság van abban, hogy alapvetően minden ember biszexuális?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már ezt a kijelentést és majdnem minden ember (akinél egyáltalán szóba került) azt mondta, hogy gondolt már arra, hogy milyen lenne egy azonos neművel. (És itt azokra gondolok, akik nem undorodtak el rögtön a gondolattól.) És elgondolkodtam, hogy vajon csak a biszexuálisok és homoszexuálisok rossz társadalmi megítélése teszi-e, hogy az átlagember alapvetően helytelennek, abnormálisnak érzi, hogy egy azonos neművel létesítsen kapcsolatot (itt csak futó kalandról beszélek, nem egy életre szóló kapcsolatról), vagy pedig ez az elképzelés alapvetően hibás, és ha meg is van az emberek többségében a hajlam, azt ösztönösen elfojtják. Nektek mi erről a véleményetek?


Mellesleg direkt nem a szerelem, szex témakörbe írtam ezt a kérdést, remélve, hogy itt nem merül ki a válaszadás, "A heteroszexualitás már nem divat", "Hülye b*zi", meg hasonló beszólásokkal.

És előre tisztáznám, hogy bár én is gondoltam már arra, hogy milyen lenne egy azonos neművel lefeküdni, de még sosem néztem úgy egy azonos neműre sem, mint potenciális partnerre, és még biszexuálisnak sem tartom magam. Távolról sem.


2010. jún. 26. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az hogy valakinek végig fut az agyán hogy milyen lenne, és az hogy valóban meg is tenné, két különböző dolog. Nekem is megfordult már a fejemben, ugyanakkor tudom, hogy a való életben sosem lennék rá képes! Nem azért, mert ez egy lenézni való dolog, egyszerűen csak nem vonz ilyen szinten a saját nemem!
2010. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Az ismeretlennel szembeni kíváncsiság és a vágy között különbség van.Én így gondolom.

Biztos sok ember gondolt már arra is,hogy milyen lehet lezuhanni egy tíz emeletes ház tetejéről,pedig biztos nem az a legfőbb vágya.

2010. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Isten őrizz, még a hideg is kiráz a gondolatra...Na tessék, gondoltam rá:)))
2010. jún. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki, legalábbis számomra kifejezetten taszító még a gondolat is.
2010. jún. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem igaz!
2010. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!