Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden fehér ember utálja a...

Minden fehér ember utálja a cigányokat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 10:30
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
92%

Elég hülye kérdés.

Természetesen nem!


A bűnözőket viszont valószínűleg sokan utálják. :P

2009. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2009. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
82%

persze hogy nem, nekem tök rendes cigány szomszédaim vannak, de pl ahol nyaraltunk , kifogtunk egy bunkó "fehér " családot.

a gond az, hogy ha cigány bűnözőről esik szó, akkor neki jogai vannak és aki elítéli azu fajgyűlölő, és ha egy fehér bűnözik az más kategória, persze a bűnöst ne is védjük !! nehogy bárki félreértsen.

2009. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
92%
Általábban valakitt nem a származása miatt utálnak, hanem a cselekedetei, és tettei miatt. Ez vonatkozik a romákra is. "Senki sem tehett arrol, hogy kinnek születtet, de arrol, hogy hogyan viselkedik, arrol igen".
2009. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
91%
Én fehér vagyok és én néhány kivétellel mindet utálom.Szabolcs megyébe pl. a drága orkok összerugdossák v. valamilyen gyógyszert adnak be a terhes anyáknak hogy sérült gyerek szülesenn és felvegyék azt ami "jár" nekik.
2009. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
91%
Nem, sajnos. Ha így lenne, már összefogtunk volna, és kitettük volna őket az országból. Az előttem lévőnek igazat adok. Nap, mint nap csinálnak valamit Szabolcsban. Mindennaposak a betörések, rablások.
2009. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
95%

Persze, h nem, de a a cigányok sokat tesznek azért ,h ez változzon és napról napra többen utálják őket. És ha így megy tovább és a nem bűnöző cigányok sem emelnek szót a cigánybűnözés ellen akkor előbb-utóbb tényleg az lesz, h polgárháború tör ki és akkor bizony válogatás nélkül mennek majd neki minden cigánynak és nem nézik meg előtte a bűnlajstromát ,h van-e neki.


Ahogy a régi vicc is tartja nincsen rasszizmus az országban, de igény lenne rá.

2009. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
88%
nem, ahogy nem minden cigány utálja a fehéreket sem.... a baj ott van, hogy a cigányok 50-60%-a az a lopós, verős, köpködős,szappant nem ismerő bunkó fajta,de az a maradék 40-50%, aki normális életet él, szép háza van, tisztálkodik, dolgozik, tanul, sajnos hátránnyla indul minden igyekezete ellenére, mert fajtársaik jól elintézték nekik, hogy kialakuljon egy negatív kép a cigányokról... ha ez a néhány értlmiségi cigány család,cigány személy próbálna példát mutatni vagy fellépni saját fajtájuk bűnözése ellen, talán több sikere lenne, mint az állandó ellenségeskedésnek és egymásra mutogatásnak... sajnos nem értek egyet azzal, hogy manapság a jog még védi cigány tolvajt, mert ő cigány és el van nyomva jaj szegény, de a magyart ugyanúgy megbüntetik(amit jól tesznek, de büntessék meg a cigányt is) és ha a cigány segélyeket kap csak azért mert cigány, akkor hol itt az igazság? hisz ők itt a vendégek! nem mi hívtuk őket, kenyeret adunk a szájukba, akkor legyenek érte hálásak és ne lopják el még azt is, ami nekünk megmarad a sok adózás után... meg kellene tanulniuk beilleszkedni a társadalomba(ahogy közülük jópáran meg is tették ezt, de nem elegen), és a magyar kormánynak nem segélyekkel meg ingyen lakássla kellene támogatnia őket, hanem munkahelybiztosítással, a gyerek taníttatásában való segítséggel, és adókedvezménnyel (így muszály lenne nekik is dolgozni) és az a cigány, amelyik nem talál munkát, csak annyi segítségben részesüljön mint egy magyar munkanélküli...ugyanúgy, ahogy amerikában a négerek be tudtak illeszkedni, és közülük kerülnek ki a legjobb orvosok, ügyészek, ügyvédek,színészek, stb. ... a cigányok is tehetnének azért, hogy a róluk kialakult kép megváltozzon, és ezt nem agresszivitással kell elintézni, hanem igyekezettel,hajlandósággal, bizoyítással...de amíg a jog ennyire védi őket, nem fognak lépni, mert nincs nekik okuk rá, jól érzik magukat az ellenségeskedésben is, az a kivétel pedig, aki még az egyetemre is eljut, már nem foglalkozik velük, mert felülemelkedett saját fajtáján és tisztában van vele, hogy ő kevés ahhoz hogy megváltsa a világot...
2009. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
71%
Én mindegyiket utálom, bocsi, ez van.
2009. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
84%
Én személy szerint nem utálom őket, csak egyszerűen félek tőlük.
2009. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!