Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gond az, ha én nem...

Miért gond az, ha én nem szeretek bulizni? Főiskolás kollégista vagyok, a barátnőim majdnem minden héten buliznak, engem is hívnak, de én kb. csak 2 havonta megyek el velük, mert nekem ennyi bőven elég. Miért probléma ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy begyöpösödött ember, de nekem nem fekszenek ezek a bulik. Annyi a lényeg, hogy leülünk, iszunk, fotózkodunk, egyre többet iszunk, elmegyünk bulizni, ami abból áll, hogy akkor már állva iszunk és állva csinálunk fotókat magunkról (nem táncolunk) és ennyi. Ha az ember nem iszik, akkor nem is lehet ép ésszel kibírni. És én nem érzem jól magam ilyenkor. Miért nem lehet megérteni, hogy nekem más a vérmérsékletem, és nekem elég két havonta egy ilyen buli? Én így érzem jól magam. Van barátom is, és vele például szeretek bulizni, de csak ketten. De vele is csak ritkán. Egyszerűen én más ember vagyok. Ez miért bántja más szemét? Amúgy lehet velem poénkodni, meg hatalmas beszélgetős estéket szoktunk tartani, de azok spontánok, és nem ilyen erőltetettek. Miért sajnálkoznak a hátam mögött, hogy elfecsérelem az ifjúságomat?
2011. febr. 9. 21:26
 1/6 anonim válasza:
pont ilyen vagyok mint te :S
2011. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert a fiatalok körében ez a trend. Ha nem mész hetente bulizni már kilógsz a sorból. Én is kb havonta, két havonta megyek, de nem érdekel ki mit gondol erről.

21/F

2011. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem gond, sokkal értelmesebb vagy a többieknél. sose értettem, miért nem arra mondják, hogy elfecsérli az ifjúságát, aki ilyenekkel tölti, hogy piálás meg üvöltő zene hallgatása... (a vicc, hogy nekem anyám mondja ugyanezt, pedig 50 fölött van XD)
2011. febr. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem is értem, mi a jó egy olyan buliban, hogy iszunk-fotózkodunk-elmegyünk-ácsorgunk-fotózkodunk. Mi értelme azért elmenni egy szórakozóhelyre, hogy ott gyakorlatilag semmit ne csináljunk? Miért nem táncoltok? Ez így nem hangzik valami szórakoztatónak. Nekem ilyen buliból nem hogy kéthavonta elég lenne egy, de úgy egész életemre is. Ha már szórakozás, akkor kétféle dolgot szeretek. Az egyik az, ha beülünk valahova, és iszogatunk, beszélgetünk, stb., vagy ha elmegyünk valahova és táncolunk. Az meg, hogy neked hányszor van kedved hozzá, csak a te dolgod. Nekem is van olyan ismerősöm, aki képes lenne minden nap elmenni buliba (na jó, ők mondjuk ennél jobban szoktak bulizni), az egyikük tényleg azért, mert szereti, bár ő is mindig pattog, hogy menjenek vele többen, a másikuk meg mondjuk csak azért, mert nem tud mit kezdeni magával, ha otthon kéne lennie, akkor rá kéne jönnie, hogy nem tud miről beszélgetni a párjával, egyedül meg totál nem tudja lefoglalni magát. De szerintem mindenki annyit járjon szórakozni, amennyi neki jólesik. Ne azért, mert kötelező. Hiszen az már régen nem szórakozás.
2011. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én sem szeretek bulizni. táncolni meg egyenesen utálok.

régen nagyon szerettem, jártam is gyakran, főleg nyáron.

de az utóbbi időben sokkal többre értékelek egy jó kis kocsmázós, dumálós estét, ahol érdekes dolgokról beszélgethetünk, vitatkozhatunk.

néha csocsó., biliárd.


tavaly elvitt a barátnőm egy buliba, de kb ott is az volt a programom, hogy leültem, ittam pár sört, és dumáltam egy sráccal. ja, és iszonyatosan zavart, h olyan rohadt hangos volt a zene :D

évek óta nem voltam részeg, max egy kicsit spicces. az sem hiányzik.

2011. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En sem szerettem sosem bulizni. Annyit tudsz tenni, hogy nem foglalkozol ezzel. Kit erdekel, hogy mit gondolnak? Ha elmesz, csak feszengsz es az kinek jo? Az egesz lenyege az lenne, hogy jol erezd magad. Ha te otthon vagy a koliban szepen elfoglalod magad olyannal, amitol ki tudsz kapcsolodni, ami boldogga tesz, akkor ne erdekeljen, hogy ki mit mond erre! Nekem is sokkal tobbet er egy beszelgetes vagy akarmi, mint egy hangos teremben ossze-vissza tancikalas az ittas emberek kozott. Nem itelem el, aki igy szeret szorakozni, de ne eroltesse mar ram az ertekrendjet...
2011. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!