Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tulajdonképp nem is tudom...

Tulajdonképp nem is tudom hova kéne írnom ezért eldöntöttem hogy ide fogok. A szerintetek túl reagáltam?

Figyelt kérdés

helyzet az hogy a barátnőim ki vannak akadva h felhozzák a 18-as felnőtt belépést szórakozó helyre. Mert úgye meg halt az a 3 csaj. Én ismerem az ilyet mikor elveszitünk valakit és nagyon szar érzés a barátomat 2 és fél év járás után veszítettem el...

most a hír hallatán megtörtem egy picit. és ki.aszott szomorú voltam a napokba és ma meg azzal jönnek h nem tudnak elmenni bulizni mert az a három lotyó meghalt nem igaz h nem tudtak volna magukra jobban vigyázni ezt is mi szívjuk meg azért a három hülye miatt...én meg kiborultam ordibáltam velük meg majdnem megtéptem a legjobb barátnőmet


2011. febr. 11. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

igazad volt. nem a 3 csaj hibája hogy meghaltak.

tekintettel lehetnén ek rád.

amugy meg van tinibuli is ha nemvagytok 18 évesek.

meg házibulit is lehet szervezni..

szegénykék beledöglenek ha nem mehetnek segget rázni a discoba és agyonpiálni magukat. nekik csak gratulálni tudok.

2011. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
alapvetően nem lenne szabad 18 alattiakat éjszakai szórakozóhelyre beengedni, ahol alkohol és dohánytermék kapható... mellesleg igazad van. szerintem egy alapvetően nem biztonságos szórakozóhelyen az is kisebb csoda, h ekkora tömegben "csak" 3 lány halt meg...
2011. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

> szerintetek túl reagáltam?

Néha mindenkinek elborul az agya.


> azzal jönnek h nem tudnak elmenni bulizni mert az a három lotyó meghalt

Csináljatok házibulit.

2011. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező,


jelentettem a kérdést, mert enyhén szólva is felforrt az agyvizem. Az a három lotyó ugyanúgy bulizni akart, mint te. Épp te siránkozol itt, hogy megszívjátok. Téged is simán összetaposhattak volna, ha éppen ott vagy. A tizennyolcas korhatár azért lesz, hogy ne halj meg a tömegben. Vedd úgy, hogy az a három "lotyó" (egyébként te mi vagy?..) a te érdekedben halt meg.


Elég fura egyébként, hogy az elején azzal jössz, hogy ismered milyen érzés, ha meghal valaki, utána lelotyózod meg lehülyézed őket. Vagy a halott barátodat is hülyének és f.sznak nevezed úgy egyébként?

2011. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Szövegértelmezés kedves 82%..
2011. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

kedves utolsó, köszönjük a buzgalmadat, de ezzel a lelkesedéssel inkább a kérdést kéne értelmezned először. Nem lotyózott le senkit, a barátnői tették, és ezen van éppen kiakadva....

kérdező, mellesleg igazad van, és ha te is elvesztettél már fontos személyt az életedből, akkor nem csodálom, h ezen így kiakadtál. Azért ügyes vagy h vissza tudtad fogni magad, és nem "tépted meg" őket. NE foglalkozz velük, majd felnőnek és rájönnek h szánalmas tinik voltak

2011. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

22:56 te nagyon gyökér nem szerinte lotyók azok a szerencsétlenek hanem a "barátnői" szerint.. tanulj már meg szöveget értelmezni, elvileg már általános suliban meg kellett volna történnie..


kedves kérdező, szerintem nem reagálod túl. az ő lelki szegénységüket tükrözi ez a hozzáállás. és sajnos a mai világban ez a gyakoribb

örülj hogy neked legalább még helyén van az eszed

2011. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%-os válaszoló, a barátnőit idézte, csak a kérdező nem fogalmazott tökéletesen érthetően...
2011. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
te kretén, olvasd már el még egyszer, hogy mit írt...
2011. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én egy szóval nem mondtam ilyet a kedves barátnőim mondták ezt bazz én ilyet sosem mondanák eléggé meg viselt a dolog és amugy nem is szoktam bulizni járni de erről ennyit szerinted mért irtam h ordibáltam a barátnőimmel meg majdnem megtéptem látom nem érted
2011. febr. 11. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!