Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szedték fel a Nyugati-té...

Miért szedték fel a Nyugati-téri aluljáróban évekkel ezelőtt lerakott óriási városfotós képet?

Figyelt kérdés
És miért nem tesznek ki újat? Komolyan, volt végre valami értelmes ötlet, ami egy kicsit kiemeli a várost, de legalábbis azt a részét, jó volt nézni, ahogy az emberek szaladgálnak rajta ide-oda, hogy "nézd én itt dolgozom", "én meg itt lakom"... "nézd, milyen sokat utazom", stb... Nem értem az egészet. Ma megtaláltam egy piciny maradványát, onnan jutott eszembe, aztán meg végignéztem azon az okádék kövön...
2009. febr. 11. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy miért szedték fel, az nyilvánvaló, nagyon szétcafatolódott, sok helyütt már csak ragacs volt.

Én is nagyon szerettem, szívesen látnék egy újat, még, ha nem is frissített képről lenne szó. A Goggle Earth-ön is jól el tudok szórakozni, de azon lépkedni nem lehet :) Mondjuk a színes pontok ragasztgatása nem volt jó ötlet, az is lényegesen elcsúfított pár helyet.

Reménykedjünk... :)

2009. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!