Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, a nagyszüleink...

Mit gondoltok, a nagyszüleink élete, és a mostani fiatalság élete közti óriási különbségről?

Figyelt kérdés

Nemis olyan régen még televizió sem volt,elképzelhetetlennek tűnt,hogy valaki halljon minket 2000 km távoltásból,ezzel ellentétben a mai világ embere szinte gombnyomásra van mindentől,ha akar leül egy parkban egy padra, előveszi a laptopját és kinyitja vele az egész világot az interneten keresztül.


Arról nem is beszélve, hogy micsoda óriási különbség van egy akkori pl 13 lány és egy mostani ugyanannyi idős tini között.


2010. jún. 18. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

hát nekem a technika fejlődésével semmi bajom nincs, a gyerekek nevelésével annál inkább...

16L

2010. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A technika fejlődésével nincs baj, azzal van a baj, hogy az emberek is fejlődtek, nem mindig a legjobb irányba.

Én elsősorban a kapcsolatok fejlődését látom nagyon rossz fényben. Nagyon jó, hogy az emberek akár a világ másik feléről is tudnak kapcsolatot tartani egymással, hiszen így olyan kapcsolatokra nyílik lehetőség, amik egyébként lehetetlenek lennének.

De ezzel szemben az szerintem nagyon rossz, hogy a személyes találkozást nagyon sokszor helyettesíti az online, sok ember a problémái megoldására a könnyebb utat választja, msnen, skypon beszélik meg a problémákat, amiket pedig személyesen kellene, csakhát így könnyebb felhozni a kínos dolgokat.

Sokmindent helyettesít az internet, az emberek ahelyett, hogy valakivel beszélni próbálnának a problémájukról, kérdéseikről, ilyen helyekre írnak stb.

2010. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!