Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztályotokban v iskolátokb...

Az osztályotokban v iskolátokban van-e extrém tanuló? Főként tetováltak és piercingeltek emberekre gondolok

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert jelenleg nem járok suliba viszont, keresnem kell 1et hamarosan, de félek attól h kinéznek ill. nem fogadnak be

Ha ismertek a sorból "kilógó" személyeket hogyan vélekedtek róluk?

Srác vagyok


2011. febr. 16. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

mikor az voltam volt. jófej volt meg minden.

nem azért közösítenek ki valakit, mer úgy néz ki. teljes mértékben a viselkedés számít.

de általában aki így néz ki az parás.

2011. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mire célzol ezzel? "aki így néz ki az parás"
2011. febr. 16. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A mi gimink művész suli, vagyis elég sok elvont alak jár hozzánk. Nálunk nem közösítenek ezért ki senkit, és ami engem illet, nekem különösen bejön egy-egy csajnak a haja vagy a tetovált pasik :D Nem tudom, felétek milyen lehetőségek vannak, de azt csak ajánlom hogy ne vallásos suliba menj.


18/L

2011. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én infós suliba járok (értsd 600 főből 20 lány van a suliban) és egy csomó fiúnak van piercingje a felsőbb évfolyamokban is, meg az osztályban is. Sőt, az egyik osztálytársamnak a bokáján van tetoválás. Amikor új volt neki körbeálltuk, megcsodáltuk, és ennyi. Még a tanárok se szóltak neki. Bár ez nagyban függ a sulitól is, meg az osztálytól is. Van olyan hely, ahol az ilyesmiért kinéznek, és van, ahol az a ciki, ha nincs.

17/L

2011. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2éves képzésre mennék szakmunkásba, előtte szakközépben voltam ott nem volt gond de nem is én voltam 1edüli a haverom is mellettem volt.
2011. febr. 16. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk szerintem én vagyok az :) Igaz, ez egyetem. És tetoválásom van, a vállamtól a könyökömig. Ja, lány vagyok amúgy. És mindenkivel jóban vagyok.
2011. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem mindegy milyen suli. Minél intellektuálisabb, annál inkább elfogadóak. legyél kedves, nem b aszogass másokat és akkor neked se lesz bajod. nekem is volt minenféle hajszínem, van 10 piercingem de eddig komolyabb sérelem nem ért.
2011. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!