Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fiatalok manapság sokat...

A fiatalok manapság sokat vagy keveset olvasnak? A suliban az osztályotokban sokan vannak, akik sokat szoktak olvasni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 19:26
1 2
 1/15 anonim válasza:

Ha időm van rá nekem a Heti átlagom 12 könyv volt 12 évesen Beteg voltam egy hétig, szal olvasgattam. Ezek a könyvek kb 500 oldalasak voltak. De én könyvmolynak minősülök. Bár hál istennek most, h kisgimibe járok már nem néznek ki miatta az osztályból. Sajnos a régi sulimban rögtön strébernek és kockának címkéztem miatta. Emiatt elég kevesen olvasnak a korosztályomból. Egyébként a napi átlagom pedig mostanában 700 oldal.

13/L

2011. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20 évvel ezelőtthöz képest keveset a középkorhoz képest sokat. én + 4 fő.
2011. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 ŁoŁ ***** válasza:
nem hiszem legalábbis nálunk nem sokan vannak én például utálok olvasni
2011. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
"Napi átlagom 700 oldal" ne itt hazudozz jó.
2011. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én imádok olvasni <3 De az osztályomban alig van 1-2 aki ugyanilyen. A legtöbb lány a kifejezetten "lányos" könyveket elolvassa aztán annyi(kb. 1-2 könyv/év) Fiúk között sem jobb a helyzet. A véleményem az h a mai fiatalok inkább leülnek a géphez, mindenfélét csinálni ahelyett h kézbe vennének egy könyvet :D
2011. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
""Napi átlagom 700 oldal" ne itt hazudozz jó." Most mér ne? Ha a könyv egy egyszerű kis light-os regény és valakinek sok a szabadideje simán... Van h egy könyvet (pl. Meg Cabot) egy fél délután alatt elolvasok. Sajnos mostanában nincs ennyi időm bár jó lenne :)
2011. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha percenként 1 oldal akkor is 12 óra én 150 oldalt olvasok naponta de ez is 3 óráig eltart.
2011. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Figyelj most ki tudja mekkora az a könyv...:P :D
2011. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 13 évesnek iskola mellett nincs 12 szabad órája.
2011. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na jó, asszem ezzel sehogy sem jövök ki jól...:D Neked van igazad :D
2011. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!