Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen utálatosak velem...

Miért ilyen utálatosak velem mindig a lányok?

Figyelt kérdés

eddig akárhány suliba jártam, mindig kiközösítettek a lányok, pedig nem vagyok ronda, és nem járok béna cuccokban. H*lyeségeket sem szoktam mondani, ha valamit nem értek, inkább kérdezek a dologról, v. csendben maradok.

Pletykálni egyáltalán nem szoktam, utálom, ha másokat kibeszélnek ( talán ez a baj, h nem beszélek ki velük senkit?).

Volt, amikor nyíltan elleségeskedtek, olyanokra szóltak be, amiről nem tehetek (h. nagyon magas vok, ilyesmi)

de legtöbbször egy tanár, v. idegen előtt eljátszák, h kedvelnek, csak szépen mindenből kihagynak (pl. ofö születésnapjára közösen tortát sütöttek, nekem nem szóltak, mikor megtudták, h. elmarad egy órán, csak nekem nem szóltak, mikor volt fényképezkedés, direkt akkor csináltak közös képet, mikor nem voltam ott).

Emiatt kénytelen vagyok a fiúkkal barátkozni. Általában velük lógok, szeretem, h nem beszélik ki olyan durván egymást (sőt szinte egyáltalán nem), meg nem hagyják ki az embert semmiből...de a lányok csak mg jobban utálnak ezért. Mindenféle hülye pletykát kitalálnak. :S

Más is tapasztalta ezt iskoláskorában?


2011. febr. 17. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet. hogy olyan a stílusod, vagy esetleg kritizálod őket, vagy negatí vagy, esetleg szeretsz rátapadni valakire. Vizsgáld végig mindegyik ötletet, hogy vonatkozik-e rád.


Másik: Mondogass ilyen mantrákat:


Szeretem az embereket,

Ők is szeretnek engem.

Biztonságban vagyok köztük,

Elkerül a félelem


Ha az önbizalom hiányával küszködöm:

Lélek vagyok. Mindenki

Jó hozzám és szeret.

Magamban bízom,

Istenben hiszek.



Magabiztos vagyok, szép vagyok,

szeretet lakozik bennem.

Szeretem magamat,

szeretek másokat,

Ők is szeretnek engem.



Haragos érzések elkergetésére:

Mindenkinek megbocsátok,

senkire sem haragszom.

Nem félek és nem ítélek,

magamat sem vádolom.


Mindenkit szeretek,

magamat meg téged is,

titeket meg őt meg őket,

még ha rosszak, akkor is.



Ünnep az élet

Mert Isten

Szeret engem

Boldog vagyok, vidám vagyok,

Könnyű a szívem, mert hiszen

Az élet ünnep,

Mert Isten

Szeret engem

2011. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

" talán ez a baj, h nem beszélek ki velük senkit?"


pontosan


hány éves vagy? amúgy örülj, hogy a fiúkkal lóghatsz, értelmesebb mint h*lye pics@kkal. ha nem akarnak befogadni, ne törődj velük. velem is szívóztak, de csak szántam őket

22/L

2011. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az én barátnőm is leginkább fiúkkal barátkozott a suliban. pont ezért szerettem bele, mert nem lett egy olyan pláza-cica lány, hanem tökös, de azért nőies.

egyszerűen sok a buta lány. ne törődj velük, szerintem ez még viszonylag pozitív is, hogy nem illesz bele a csilli-villi-jaj-de-menő-vagyok ideálba.

ha a fiúk társaságában érzed magad jól, akkor legyél a fiúk társaságában, ne akarj azokkal a lányokkal barátkozni. ha a fiúk nem közösítenek ki, az azt jelenti, hogy nem minden ember utasít el téged, tehát nincs veled semmi baj.


tehát: ha jól érzed magad a fiúkkal, legyél velük, és sz*rd le magasról a lányokat az osztályodban.

2011. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. nem kritizálok senkit. köszi a mantrákat, de asszem nem az a típus vok, aki ilyenben hisz :)

egyébként a másik, amivel kiviszik a csajok a hajam, h állandóan a vv-ról, meg egymás magánéletéről beszélnek...és ha netán hozzámszólnak, az is tömény faggatózás, h megtudjanak v.mi érdekeset (amit aztán tovább lehet adni - gondolom én).

2011. febr. 17. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonlóak voltak a középiskolás osztálytársaim. Engem soha nem érdekelt az a sekélyes világ ami őket, hogy kin milyen ruha van ki kivel mit csinált stb..., ráadásul osztályelső voltam ami szintén nem volt "menő" Szerintem ne foglalkozz a libacsapattal, különb vagy te annál. Nekem az volt a szerencsém, hogy találtam egy magamhoz hasonló gondolkodású barátnőt akivel jól elvoltam, szerintem ez neked is jó lenne, csak van az iskolában hozzád hasonló.

Amúgy a fiúkkal én is szerettem együtt lenni, sokkal értelmesebbek ilyen szempontból, ha bajuk van a másikkal azt a szemébe mondják vagy legfeljebb összebunyóznak de ennyi, nem gyötrik kis lelki dolgokkal, szurkapiszkával halálra a másikat.

Hogy mondjak még valami bátorítót, főiskolán már jóval több barátom lett, akkoriban még sok normális ember járt oda, szerintem azért ma is van jópár.

2011. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ma már 37 éves fejjel is azt látom, hogy ugyanabban a szituációban vagy, mint én tinikoromban.

Azért viselkednek így Veled, mert nem beszélsz ki velük senkit, nem vihorászol naphosszat pasikról, nem szólsz hozzá a menő rucik témához, stb. Nincs ezzel semmi baj. Nem tudnak Veled mit kezdeni azért csinálják ezt, mert nem értenek Téged. Támadásnak veszik, hogy nem csatlakozol, azt hiszik, nekik szól a viselkedésed, pedig csak Te nem érted őket. Egyszerű:nem illetek össze, mint barátnők, nem süllyedsz le a szintjükre, ez zavarja őket, hogy Te a szó jó értelmében más vagy.

Én is fiúkkal kezdtem barátkozni, mert egyenesebbek, keményebbek, komolyabb témáról is el lehet velük beszélgetni.

Viszont ennek van egy baromi nagy hátránya. A fiúk a baráti/haveri közeledést sok esetben félreérthetik, és pokoli kellemetlen szituációkba keveredhetsz. Minden esetben az elején tisztázd velük, hogy nem jössz ki a lányokkal, mert a fiúk értelmesebbek náluk, és nem pasizni akarsz. Ha valamelyiknek mégis bejössz, másképp fog közeledni.

Szóval jól látod a helyzeted, és ezen ne bánkódj. Felnőtt korodban sokkal több hasznát veszed, mint gondolnád!!! :)))

Kitartást, hadd vihogjanak!!!

2011. febr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te magad írtad meg a válaszokat, pl itt egy:


Emiatt kénytelen vagyok a fiúkkal barátkozni. Általában velük lógok, szeretem, h nem beszélik ki olyan durván egymást (sőt szinte egyáltalán nem), meg nem hagyják ki az embert semmiből...de a lányok csak mg jobban utálnak ezért.


Féltékenyek a drágák :D

2011. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 animagemella válasza:
Igen, lehet, jobban nézel ki náluk...féltékenység a fiúk miatt. A másik, hogy beilleszkedni egy már kialakult közösségbe, nehezebb, mint velük elkezdeni.
2011. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!