Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy útálnak a...

Miért van az hogy útálnak a barátaim?

Figyelt kérdés
Multkor nagyon összvesztem velük és nagyon csúnyákat mondtunk egymásra és most az osztályból majdnem az összes lány utál emiatt. Mit tegyek ? Már bocsánatot kértem de azért én aztis elvárnám hogy ők kinyögjenek egy bocsit !! NAgyon jóba voltam velük de most.. pff mit csináljak hogy minden ujra a régi legyen? Kell egy kis idő és akkor ujra jóba leszünk?
2011. febr. 18. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Aki utál, az nem a barátod.

Az ember a barátjára nem ordít csúnyákat, ha nem gondolja komolyan, akkor azért, ha komolyan gondolja, akkor meg nem a barátja.

Most mindenki haragszik rád, te pedig egyedül maradtál.


Egy jó ideig semmi nem lesz a régiben, lehet, hogy soha többé.


A legjobb szerintem az lenne, ha nem mindenkit próbálnál megnyerni, hanem először csak egy valakit, hogy legyen "közvetítő" köztük és közted, és nem maradj egyedül.

Lehetőleg iskolán kívül próbálj beszédbe elegyedni.


Aztán a következő lánnyal próbáljatok barátkozni.


A legvalószínűbb, hogy ha erős vezéregyéniség vagy, hogy kettészakad a csoport, és egymásra fogtok fújni.

Ha nem vagy elég domináns, akkor elvágtad magad alatt a fát, te leszel "a közellenség".


Egyelőre hagyd őket egy kicsit, ne kaparj ennyire.


Persze egyszerűbb lenne tudni, mi volt a veszekedés oka és miket mondtál, mert vannak megbocsájtható, és megbocsájthatatlan dolgok. :S

2011. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Próbáljátok megbeszélni, hogy kinek mi és miért esett rosszul a veszekedésetekben.

Lehetőleg négyszemközt. :)

2011. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aki semmibe vesz egy őszinte bocsánatkérést, az nem igazi barát. Én hagynám őket a fenébe és keresnék máshol barátokat. Nem kötelező az osztályoddal barátkozni, nekem is az osztályomon kívül voltak a legjobb barátaim.
2011. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez az egész úgy kezdődött h mondták h bunkó voltam velük.. és ezen változattam is mert mondták. Mivel veszprémi vagyok itt voltak az X faktorosok és áláirást osztogattak és kb. egy helyen voltunk a barátnőimmel de közülünk csak 3 embert engedtek be engem és két barátnőmet ( ővelük még minidg ugyanugy jóba vagyok) Nah ebből lett a legnagyobbb vita nagyon összvesztünk ezen. ÉN meg a két engem nagyon utáló csaj járunk teniszezni ott meg elkezdtek engem piszkálni háát mondom nagyon jól esett.. Ez kb. a konkrét ok 12/L
2011. febr. 18. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok. Gyerekesek, mondjuk 12 évesen nem csoda, hogy azok, hiszen gyerekek is.
2011. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha te bocsánatot kértél, és ők nem fogadták el az legyen az ő bajuk.Tojd le a fejüket, nem alázkodhatsz nekik az egész életeden keresztül.Sőt aki haragszik majdcsak megbékél. Próbálj a tanulásra koncentrálni, eltereli a figyelmed emellett jobb jegyeket szerzel ami a jövődre nézve hasznos lehet.Pláne ha felsős vagy
2011. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak az nagyon zavar hogy facebookon nagyon csúnyákat irnak ki ròlam ország-világ előtt
2011. febr. 19. 14:26
 8/8 anonim válasza:
Az eg személy sértés. Bevezettek ilyet h feljelentést lehet tenni ha az illetőt nyilvásonas trágás szavakkal szidják. De figyelj, mondom ne törődj velük.Nem ér ennyit. Koncentrálj a tanulásra vagy barátkozz másokkal.Ezek a dolgok elvonják a figyelmed
2011. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!