Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a...

Miért viselkednek így a "barátaim" igazuk van?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy most ért véget egy komoly kapcsolatom. És szükségem van valakikre akik segítenek ezt átvészelni, akikkel tudok ezekről a dolgokról beszélgetni. Hát van pár barátnőm, akik kb. lecarnak azóta. nem is hívnak, és látom h nem szívesen beszélgetnek erről. Mikor én ellenkező esetben mindig meghallgattam őket. Úgy döntöttem elkezdek barátkozni másokkal is.

Velük jól érzem magam, hívnak bulizni meg ide oda. Erre a ,,barátnőim,, olyanokat mondogatnak hogy nem tetszik nekik hogy a többiekkel eljárkálok.Meg hogy mostanában sokat bulizok. De én úgy érzem ez segít.Mintha féltékenyek lennének vagy nem tudom. De hát könyörgöm, ők nem is foglalkoznak velem. Más is tapasztalt már ilyet?

22/l


2011. okt. 22. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
beszélgess a dolgokról az ún.új barátaiddal.
2011. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg barátnőid,akkor kérdezd meg tőlük, hogy mi a baj.

Illetve azon gondolkozz el,hogy amíg megvolt a kapcsolatod nem hanyagoltad e el nagyon a barátnőket,és most esetleg egy kis sértődöttség van bennük, hogy most már ők is jók lesznek. találkoztam már ilyennel!

2011. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Nekem úgy tűnik megsértődtek a régebbi barátnőid.Lehet elhanyagoltad őket míg megvolt a barátod?Most meg hogy szakítottál egyből keresed őket.Ez nem lehetséges?ami persze érthető lenne,mert ha barátja van valakinek akkor kevesebb idő jut barátnősködni.Az lenne a legtisztább ha erre konkrétan rákérdeznél.Ha nem hallgatnak meg és nem segítenek akkor nem is igazi barátnők.Féltékenyek az új barátaidra,de ha őke nem foglalkoznak veled,akkor csináld azt amihez kedved van és jólesik.
2011. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hanyagoltam el őket. Mindannyiunknak van barátja. Vagyis nekem már volt. Nem pár évig voltunk csak együtt.
2011. okt. 22. 13:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a problémáid nem érdeklik őket, akkor ne szóljanak bele, hogy mit teszel, hogyan próbálsz felejteni. Jól teszed, ha másokkal azért kimozdulsz.
2011. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ezt én is így gondoltam. Csak jöttek azzal a szöveggel, hogy rossz hatással vannak rám. kb. ez volt a lényege.

Örülök, hogy nem én gondolom rosszul a válaszok alapján.

Annak meg tényleg nincs értelme, hogy a 4 fal között legyek egész nap.

2011. okt. 22. 13:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük: az jobb hatással lenne rád, ha egyedül üldögélnél, sírdogálnál, miközben senki nem kérdezi meg, hogy mi van veled? Hagyd őket a francba, nem valami empatikus társaság. Pont nekik kellene téged ide-oda húzkodni magukkal, hogy ne gondolkodj állandóan. Ezt nem, de okoskodni igen. Áhh...
2011. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha meg se hallgatják a problémáidat akkor azok nem barátnők maximum haverok.Keress másokat.A többit hagyd el, legalább is ezeket tuti.
2011. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy igazuk van-e, hanem az, hogy a barátnőid-e. Sajnos sokan beleesnek abba a hibába, hogy sok barátot akarnak, és nem tudják elengedni őket, amikor kell. Ha egy barátod nem hajlandó időt szakítani rád, amikor szükséged van rá, ott érdemes elgondolkozni, hogy valóban igaz barátod ő neked?
2011. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha eltudod feledni az ún. új barátaiddal a gondjaidat, akkor kár filózni, mert az csak visszahúz a gondjaidba. És ha meg rossz hatással vannak úgyse tudsz mit tenni. Max majd egy nap ráébredsz ohhh, ez meg ez, bár ezt meg ezt csináltam volna.
2011. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!