Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Justin Biebert miért utálja...

Justin Biebert miért utálja mindenki?

Figyelt kérdés
Én se vagyok fan, csak úgy meglep, hogy gyűlöli mindenki ezt a srácot. De miért? Ez most divat, v mi?
2011. febr. 20. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Valamiért engem hidegen hagy. De elég nyálbuborék. Amúgy meg egy ilyen kisgyereknek még suliba lenne a helye nem a nyálát verni idi.óta klippekben, és akkor a tini lányokat hülyézzük le mikor az ilyenekért rajonganak...
2011. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
64%
Sok mindenkit idegesít, beleértve engem is, hogy egy lány kinézetű 14éves kisfiú, hang nélkül, sok kis 10éves kislány szemében sztár, mert a média felkapta, és még a csapból is csak ez folyik, a sok kisfiú pedig még utánozza is, egy részük még divat meleg is lesz...
2011. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha megnezed, minden korszakban volt legalabb egy szemely, akit a legtobb ember allitolag nem birt, megis valahonnan hatalmas rajongo bazisa volt. Pl. Britney-t is divat volt utalni meg 8-10 eve es sokan azzal kemenykedtek, hogy ok ugyan nem hallgatjak ot, kozben meg nagyon is...en sem birom JB zenejet, nem hallgatom es ennyi, nem mondom, hogy utalom, hisz nem is ismerem. Ha valaki mar szekalja, rossz megjegyzeseket tesz ra, kozben allitja, hogy nem hallgatja, nem mond igazat. Az mar csak kotekedes. Ez epp olyan, mint az iskolaban...valakit mindig szekalni kell es ez mindig olyan ember, aki tobbet ert el, mint a tobbiek.
2011. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Mert egy köcsög. A mai zeneipar félelmetes elku.vulásának eggyértelmű jele hogy egy ilyen bohócot egyáltalán stúdiók közelébe engednek...
2011. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, már menő hogyha utálod. szánalmas -.-

ha nem tetszik/szereted miért foglalkozol vele? ha valahol látod, pl. tv kapcsolj el. ha a neten látsz valami hírt, ne kattints rá. ennyire egyszerű.

egyébként én szeretem, mert ő a legjobb példakép.♥

2013. dec. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!