Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vaklégy módjára mennek...

Miért vaklégy módjára mennek az nyugdíjasok az boltokban, tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

Nem nézik a másikat, nincsenek szabályok csak mennek mint a vaklégy.


A bevásárló-központokban a legpoénosabbak, és legirritálóbban. Tolják bőszen a kocsit, nekem kell kerülgetnem őket, figyelnem, hogy mikor mit akarnak, nehogy belémrohanjanak. Mondjuk én stabilan állok, inkább ők ugranának fejest a kocsiba ha nekem jönnének xD Nem előre néznek, hanem oldalra bámészkodnak, és elém-vágnak.


Tömegközlekedésen sem jobbak, próbálnának áttaposni az emberen, csakhogy lejussanak a buszról. De ha én taposom őket, akkor nekik áll feljebb.


Azért a fiataloknak sem kell már mindent elnézniük!!


2011. febr. 21. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de engem is marhára irritálnak! Mindenkin és mindenen átgázolnak, mint a tank!
2011. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint felénk rendesek az idősek :) Nekem semmi bajom nincs velük, nem kötnek belém, én sem beléjük sőt... bevásárlóközpontokban inkább a kis melegedni járó taknyosokból van elegem, akik rodeóznak a kocsikkal.
2011. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem utánozni szoktak vettem egy Valentin-napi szívet egy boltban, erre, mikor fizetem egy öregasszony, elveszi a pultról, kérdezi mi az, mondja az eladó, hogy szív alakú tasak, aztán mikor meg hallotta mennyibe kerül, persze neki is kellett egy. e volt már, hogy kivették a kezemből az árut. A múltkor pedig, letámadott egy nő egy butikban, hogy hányas a felső amit próbálok, még jó hogy nem tépte ki a kezemből, aztán persze mindent ő is felpróbált amit én is. Az átgázolós, tömegverekedős dolgot (apum vívott harcot a mosóporért egy üzletben velük) lassan már megszokom, gondolom tiszteletre vágynak, de most már tőlem csak azért se fogják megkapni.
2011. febr. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!